Prijava

Ko шиша постере, ретко тамо залазим... Контам да су дефиниције поента сајта, а добар постер увек изађе на видело...

Ne znam koliko je ovo izvodivo ali evo moga predloga:

da se za postere trazi 100 poena i da se novima na vukajliji stavi maksimum 1 definicija dnevno - na taj nacin sajt nece biti pretrpan, a vecina debila koji su nagrnuli na vukajliju nece moci svojim debilnim definicijama da nakupi 100 poena jer su debilne i jer ce im trebati puno vremena. Naravno kada autor skupi 100 poena onda bi mu se trebao limit vratiti na 3 definicije dnevno. Smatram da dobrim autorima ne bi bio problem da skupe 100 poena a kad ih skupe moci ce sasvim normalno da koriste vukajliju.

Luli, pa oni su ranije bili aktivni na posterima i super su radili posao. Ne vidim nikakvu prepreku da uklanjaju postere.

Licno mislim da treba pustiti ljude da rade sta hoce, imaju jedan poster dnevno, pa nek prave, volim da ostavim komentar na debilnom posteru, i da im kazem da su idioti, i jedino sto mi smeta sto ne mogu posteno da im se nacestitam mile nove godine... Nema vredjanja.. bla bla.. pa kako sa stokom...

volim da ostavim komentar na debilnom posteru, i da im kazem da su idioti, i jedino sto mi smeta sto ne mogu posteno da im se nacestitam mile nove godine... Nema vredjanja.. bla bla.. pa kako sa stokom...

Eto, kako nema, kad si ti ovdje izvrijeđao za jedan sasvim solidan ban. Kakav ego trip, bokte.

Luli, pa oni su ranije bili aktivni na posterima

Otkud ti to? :)

da se za postere trazi 100 poena i da se novima na vukajliji stavi maksimum 1 definicija dnevno - na taj nacin sajt nece biti pretrpan
...
Naravno kada autor skupi 100 poena onda bi mu se trebao limit vratiti na 3 definicije dnevno. Smatram da dobrim autorima ne bi bio problem da skupe 100 poena a kad ih skupe moci ce sasvim normalno da koriste vukajliju.

Ovo je već bolje.

Svidja mi se Maggotova ideJa.Realnija je,bolja I lakše izvodljiva.

Otkud ti to? :)

Tad sam visila na posterima pa znam. A i nije bilo teško provaliti :))
I Frenki, i Frenki. :))

Ja bi' rekla Mrmun, al aj kad znaš bolje. :)

Mrmun razmodovan, da nije, prvo bih njega pomenula. :)))

da se za postere trazi 100 poena i da se novima na vukajliji stavi maksimum 1 definicija dnevno - na taj nacin sajt nece biti pretrpan
...
Naravno kada autor skupi 100 poena onda bi mu se trebao limit vratiti na 3 definicije dnevno. Smatram da dobrim autorima ne bi bio problem da skupe 100 poena a kad ih skupe moci ce sasvim normalno da koriste vukajliju

Slazem se. Samo da se predlog usvoji sto (ne)ce se uskoro desiti.

jbg, ostaje nam da se nadamo...

Maggot za moderatora ! Odlicna ideja... mnogo se decurlije skupilo i prave umobolne postere.

Само један дан, само један... Било би ми доста да отерам говна...

Zašto koju pičku materinu iskopavate mrtve teme?
Još bih razumeo da je neka dobra tema, al' ovo je sušto govno.

Katanac.