Prijava

jedan lik s kojim druzio sam se bio je neralan sto se tice privlacenja kerova
gde god da ode,ne prati ga jedan nego 17 kerova
svaki,ali svaki put gde god su kerovi moraju za njim da idu
zajebavali smo ga da je to zato sto je debeo pa ih podseca na slaninu xd
nalazio se s njim kod trafike
i kad ga vidim da dolazi sa km odma prepoznam da je on zbog 17 kerova oko njega

a i znao je neki zvuk da napravi sto odma,ali odma privuce kerove,cak je i nebitno koliko glasno i kolika udaljenost
ko da na kerecem jeziku kaze ,,imam za tebe 479 koski,,
na kalishu jednom blejimo iznad zoloskog vrta,cak i udaljeniji prilicno i on taj zvuk napravi i samo cujes vukove koji oglasavaju se...a zima preljuta napolju,zivotinje vrv nisu ni bile napolju...uradi to opet opet vuci oglasavaju se...i opet i opet...nerrealno jebeno
isto tako kod njega gajbi na 6. spratu uradi to,ker u pm udaljen,i samo vidis oglasava se,a taj zvuk radi tako tiho da ga jedva i ja koji sam pored njega cujem...dobro,ne bas jedva,al uopste nije glasan zvuk

Snimak?
Wolfdog mi je favorit.
Portuguese Water Dog je dobar.

Ole, posle ću da ti napišem jedan post. Jako slično iskustvo.

andjelko,jbg,nemam

Имао сам до пре десетак дана два бретонца, па сам једног морао да дам јер је лајало говедо по целу ноћ, а било ми жао да га бијем, па је то било једино решење. Ћале се ложи на те ловачке керове, ја их и не волим нешто претерано. Сад планирам да узмем неког квалитетног златног, јер волим те мекане, неагресивне псе. Акиту и енглеског булдога такође планирам дузмем у скоријој будућности.

Da, Akita je jako neagresivna.

Написао сам за ретривера да је неагресиван, мојне да једеш говна да те не пребијем, шабане мали. Више волим мекане псе од агресивних, што не мора да значи да ове љуте не бих волео да чувам.

Pa kad si i sam mekan i pihtijast. Kupi si jebenog pinča, to ti priliči nube.

DŽABE TERETANA KAD SU MUDA MALENA

Хахага пинчеви преобјашњавају. Узео бих и малтезера, али пљунуо бих себи у лице јер га Ђовак има а њега не подносим. Истетовирај питбула поред Грачанице на грби, агресивни човече, такве пребијам погледом.

Stafa, jebo te pit lolo

Muda ne rastu u teretani.
engleski buldog jebe.

Jazavičar aka. kobasica je odličan pas. Jedina mana je kad ga pustiš niz stepenice.

dodirnuo sam najgotivniju kerecu dlaku ikada oko 10 minuta 2014.
japanski ker neki
prefina i preljubazna dlaka,stiskao bi kera tog ceo dan

Имам женку пулина, прцала се са самоједом. На шта ће да личе штенад?

Biće fina štenad, a posle i psi, kontam. Šareni vjerovatno ili neki bijeli neki crni, špicaste njuške, podignute uši, ženke oko 20, mužijaci oko 25 kila. Mislim i da će im krzno biti kul. Fotkaćeš, pa će da vidimo.