Prijava

Jebem li ga, da li da se nekako izmirim sa njim, da li ja da postupim radikalnije, nem pojma. Evo pitam vas?

Izbuši mu gume pa ga unakazi.

Meni je jedan prijetio da će da me odrobija, sve putem SMS-a, zato što sam ga navodno negdje zakačio ramenom pa ga postidio pred njegovim ortacima. Zakazao je lafo ferku ispred jedne kafane, ja sjedio i pio u drugoj. Izletim, dođem pred njega, on se poče širiti klinački ŠTA JE, ŠTA JE, ja ga opalim štosom u čelo, izvrnem ga ko čarapu, i vratim se u kafanu jerbo mi je ostalo pola krigle pivkane. Oni njegovi su ga oživljavali par minuta, pa ga hitna pokupila.

Prijetila je jedna pička iz Mostara da će da mi se najebe mame četničke čim dođe u Doboj al' nikad nije ni došao. Neki dan sam mu poslao poruku da ću ga naći kad tad i da ću mu satrati kičmu. I hoću, ne volim da prijetim badava.

Izbuši mu gume pa ga unakazi.

Ma brinem zbog mojih, neki lokalni genger. A neće na fer pizda! Da ne zvučim kao mudonja jer se ne kurčim, čak mi je i strano, ali trenirao sam boks tri godine i izotvarao bih mu lobanju.

Намерно сам оставио линк фајс профила на Вуки, ако неко хоће да ми прети, да ми не затрпава конструктивне певетеове на Вуки. Тако ми је један лик одавде претио и његова последња реченица гласила је, цитирам: ''дошао бих сада до Новог Сада и јебао бих ти маму али немам чиме.''-мис'им, контам шта је дечкоња хтео да каже, али пвновао се. И није ми се више јавио.

А уживо ми је претио неки неонаци на прослави нове 2008., кад је дошао у фазону: ''долази овамо, бре, ти знаш, бре, ко сам ја!''. А видело се по њему да једва стоји и да су му очи на по' копља.
Е, фазон, ја сам ЗНАО ко је он и скупим муда, приђем и викнем: ''Тешо, човече, реци шта ти треба!''- а он се прво изненади, па ме снебљиво пита: ''Е извини, имаш два'ес динара за вопи?'' Шта ћу, дам му дваес динари, он купи вопс и још да мени мало. После га нисам видео, мислим да је чак и оверио, јер је нездраво изгледао.

Šanzamm

Preselio sam se pre godinu dana i u novom kraju sam se pokačio sa nekim likom jer juri kolima ulicom kao da je jebeni hungaroring! Ipak nikakva tuča nije bila. Uostalom, nije bilo ništa strašno dok pre nedelju-dve nije rekao mojoj kevi da će da me ugazi.
Tu ja ispizdim jer je ispao najgora kurvetina što mi traumira kevu mesto da se pobijemo fer. Dođem mu na gajbu sa tri drugara da porazgovaramo. Bez ikakvih pretnji.
On tu počne da preti utokom i izbušenim kolenima i završi se bez rešenja. A na fer neće i kad mu pomenem prosipa neke budalaštine. Jebem li ga, da li da se nekako izmirim sa njim, da li ja da postupim radikalnije, nem pojma. Evo pitam vas?

Ima jedna mnogo lepa narodna izreka, ovako nekako : "Ne plaši se puške, plaši se ludog čoveka." Sve u svemu, ako primetiš da neko nije baš normalan, i da ima podstanara, bolje ga se kloni. To ti je moj savet. A reaguj samo ako nemaš druge, po principu "ultima ratio".

Meni je jedan pretio da ce na fejsu da objavi kako je opštio sa mnom, jer sam ga drkala na nekog grupi (šta ću kad je debil). I ja tu kažem - pa dobro, šta se mora, mora se. I on ne objavi.

A jednom u 6. razredu napadne me neki matorać na bicikli sa žvakom - šta se buniš, ti ćeš to uraditi kad tad, bolje što pre.
Strava!

Šanzame, ima jedna mnogo lepa narodna izreka, ovako nekako : "Ne plaši se puške, plaši se ludog čoveka." Sve u svemu, ako primetiš da neko nije baš normalan, i da ima podstanara, bolje ga se kloni. To ti je moj savet. A reaguj samo ako nemaš druge, po principu "ultima ratio".

Слажем се са овиме, боље да даш паре него да погинеш, џаба што си ти храбар, ако он има нож, или утоку. И од луђег има луђи.

ма преко нета су претње смешне, шта се цимате око тога...
мени на нету ја мислим претијо једино ђембели лоло
а ван нета, претили су ми многи а и ја сам другима, ал у суштини како растеш тако се и претње смањују...

како растеш тако се и претње смањују...

Контам да је обрнуто, нико неће лику од 10 година да прети исто као лику од 25 :) А и жао је и таквим ментолима да бију децу, ја се бар надам.

ниси ме разумео, мислио сам на количину претњи... нећеш са 25 нпр. да идеш и да претиш/теби прете као у средњој и основној... неозбиљно... како што си старији мораш више да идеш до краја, не прети у празно.

А то, то јесте.

'дошао бих сада до Новог Сада и јебао бих ти маму али немам чиме.''-

POBEDA!!!!!

Ima jedna mnogo lepa narodna izreka, ovako nekako : "Ne plaši se puške, plaši se ludog čoveka." Sve u svemu, ako primetiš da neko nije baš normalan, i da ima podstanara, bolje ga se kloni. To ti je moj savet. A reaguj samo ako nemaš druge, po principu "ultima ratio".

Pružam ruku, pa ako je ugrize ostaće bez zuba. :)

Bruce
meni Manijak nikad nije slao pretnje, valjda mu se dopadaju moje defke, šta li...

električar
Ahahaha jes vala, dobar je on.

Данкан Фергусон
Слажем се са осталима, Манијак је јако добар лик и мој каброн, никад он ником није претио. Он је јебени пацифиста да га на леба мажеш ♥♥♥

DA IMAM POLNI ORGAN VRSTE PIČKA DAO BIH VAM!♥♥♥
rč ne mogu,jbg...

kad razmislim dobro,mislim da nikad nikom nisam pretio,pretili meni,nisu skoro,ne sećam se kad je bilo tačno poslednji put,valjda pre 6,7 godina, oko nekih kola,lik mi pretio preko moba,ne znam odakle mu broj ololo,jer sam se šatro nameračio da kupim jednog Golfa 2 na kog je on bacio oko,a ja pojma nemam odakle njemu to da ću ja da kupim taj auto,imao ja svog forda eskorta tada,služio me pošteno,ni na pamet mi nije pao taj jebeni golf,ma nisam imo pojma o tome. Lik se nameračio da me bije,da skuplja pare i da nema trenutno za taj auto,pa da ga ne zajebem lolo.a ja POJMA NEMAM! rekoh, aj se nađemo tu i tu, u toliko i toliko,pa da vidimo.se objasnimo bre!
sledeće večeri me išutiraše pičkarski njih dvojica odma na prvu,pička došo s' drugara nekog,pa me izlemaše na brzinu.al nisu mnogo.pesnaja u vrat i rame,pao slučajno dole dok sam izbegavao sledeći panč lolol,šutnuše jednom u butinu dok sam bijo na zemlji i pobegli. najgore od svega što sam umazao jaknu i pantalone neko blato. nisam nikad više vido tu dvojicu.a i zaboravio sam kako izgledaju.setiću se ja već...mislim da je jedan bio kosovar,tako mi zvučao.