Prijava

E ovako: U cilju smanjenja glupih definicija mislim da bi bilo dobro ograničiti količinu definicija za vremenski period u zavisnosti od broja glasova. Na primer, ako neko ima:
od 0 do 25 glasova, maksimum je jedna defka u 3 dana
od 25 do 50 jedna u 2 dana
od 50 do 100 jedna dnevno
100 do 200 dve dnevno
preko 200 tri dnevno
Možda je tabela prestroga, ona je nebitna, i ovako je neću ja praviti, ali smatram da bi ovo značajno smanjilo broj gluposti koje se mogu videti u poslednje vreme.

da ima gluposti, ima

Nije razlika od 200 poena nikakvo merilo kvaliteta. Samo će biti otežano boljim autorima da se iskažu i budu zapaženi.
Ovako je dobro.
Protiv.

а што не преко 389, Димњаче? :)

Pa reko sam da ja ne sastavljam tu tabelu, ovo je samo primer.

ovom metodom ili ne, ali broj gluposti stvarno treba da se smanji

moderatori ignorisu ovu i jos jedno 2 iste teme

Protiv jer je glup predlog. Moderatori dobro obavljaju posao, samo ne mogu da budu non stop na sajtu, zato je neophodno da se angažuju oni kojima smetaju količina gluposti, da prijavljuju takve defke za brisanje.

bilo koje ograničavanje kreativnosti, ne podržavam.

ja ne znam šta je ljudima trebalo da smanje sa 5 na 3...(možda ktitorizam)...

sve se može rešiti boljim radom moderatora i podrškom drugih autora.

sve se može rešiti boljim radom moderatora

Uvek za to da modovi više rintaju, kaki odmori, more, kurci palci, ovde kosti da ostave, posle nek ih Kaizen šalje u banju :)

koja je fora s ovim kiflama?

da se dopunim...boljim radom moderatora i povećanjem broja moderatora.

I ja sam to hteo da pitam, nego mi beše glupo.

realno... jos 5 modova koji su voljni da bleje citaju i brisu defke, pa se npr.

Protiv. Glupa ideja. Samo zamisli da si se tek registrovao na sajt, kao prvo zabranjeno ti je ostavljanje komentara jer nemaš 50 bodeva, drugo nema foruma isto tako bodeva, treće nema četa isto tako baš zbog tih 50 bodeva, i onda zamisli možeš da napišeš samo jednu defku u tri dana, i ne daj bože kao što znamo kakav je svaki početak napišete defku koja ima skor recimo 15:5, i onda koliko trebaš čekati da napišeš komentar? I još slučajno da zaluta neki delete od strane moderatora, ihaj do tada si već otvorio nalog na www.kruška.com

Ok. Glupa ideja, početnik sam, ne zamerite. :(

mudovi niš ne rade... ja ne znam kad je onaj celt zadnji put neku defku pročitao, il če-vu ne daj bože. uroš dođe samo da banuje nekoga i zapali. ženskom delu svaka čas i onom kog ne smara da odobrava postere, a realno pun kurac govani se ne briše, bigaje... više mudova da se metne koji oće da rade!

Coa, sto pricas napamet? Imas li ti uvid u to sta oni rade ili licna, slobodna, neosnovana i pogresna procena?

Coa čita sa papira kao Tadić.. lololol

Ok. Glupa ideja, početnik sam, ne zamerite. :(

Ne predaj se odmah, čoveče.