Prijava

А да, МОЗАК!

Мени је гори онај са укусом киселих краставаца.

Зар и то постоји?

Ne jedem ništa što ružno izgleda i loše miriše...tako da, ništa odvratno ne jedem...baš dosadno...

Зар и то постоји?

Аха, боље немој да пробаш.

Шта је ово јеботе? Никад нисмо јели говна а?

Svašta sam trpao u čkembe, ali goru stvar od bube smrdeljače nisam okusio. Uštekala se na dudinku, usta je jebem smrdljiva

Pohovani mozak, bez konkurencije.

Gde bre to...ja to obožavam. Holesterol 101%! :-))

Šta vam je s tim mozgom ljudi, to je ekstra klopa!

Ja imam sreće što niko od moje familije ne voli mozak i uvek mogu da pojedem ceo!
Obožavam!

Skakavca kao klinac...

Pravda za mozak.

Ahahahahahahaha

Пронашао сам свог фаворита. Дали ми Финци неки данас да пробам њихове бомбоне. Слано јебему све. И слатко. Не могу да опишем овај укус никако, само да кажем да ми се лучење пљувачке удесетостручило.
http://image.wangchao.net.cn/baike/1301405971909.jpg
А Финци ми гледају фацу и смеју се.

Bijela džigerica, tj. pluća. Gladan bih sigurno pojeo, ali miris podsjeća na kugu. Razumljivo, nešto što radi punom parom cijeli život, mora imati zamor materijala, i smrditi onako kao iz septičke :-)

E, džordi, jeo sam tih govana, i Danci ih furaju, mnogo je odvratno, a pakuju ga u kese zajedno sa normalnim gumenim bombonama, koji kurac.

Girice u Crnoj Gori

Пронашао сам свог фаворита. Дали ми Финци неки данас да пробам њихове бомбоне. Слано јебему све. И слатко. Не могу да опишем овај укус никако, само да кажем да ми се лучење пљувачке удесетостручило.

probao sam i ja ovo govno u irskoj. dala mi jedna finkinja da probam kao slatkis, a ono ima ukus ko pirotske sandale koje baba sa kurjim okom i gljivicama nosila u njivi pa se malo omeksale na suncu. jadni finci