Prijava

Od jela, babine fiks-ideje će mi doći glave jednog dana. Inače relativno dobro kuva, ali povremeno joj dune pa napravi sarmice od zelja sa suvim grožđem, sarmice od kelja punjene mrvljenim roštilj-kobasicama, pire-krompir boje Kurira razmuljanog u vodi, PILEĆA KOŽA u svim mogućim i nemogućim oblicima(uh kako to mrzim), grašak sa šampinjonim, sarma sa rezancima... Razgovor obično ide tipa ovako

"Šta su ove bubašvabe u paprikašu jebotesunce?!"
"Laneno seme."
"Pa što si stavljala laneno seme u paprikaš?"
"Imala sam."
"Ali odvratno je jebeno."
"Ne seri, baš je lepo."
"Daj brate, pa kako je lepo?"
"Ko te jebe nemoj jesti."

Baba brate, ako čitaš ovo, ispoštuj me makar nekad molim te.

probao sam i ja ovo govno u irskoj. dala mi jedna finkinja da probam kao slatkis, a ono ima ukus ko pirotske sandale koje baba sa kurjim okom i gljivicama nosila u njivi pa se malo omeksale na suncu. jadni finci

hahahahahahahah jebemti. Reko bi im ovo ali izbacili bi me iz kuće.
Ima da kupim poveću kutiju doduše, da trolujem ljude kod kuće.

Џорди
Od jela, babine fiks-ideje će mi doći glave jednog dana. Inače relativno dobro kuva, ali povremeno joj dune pa napravi sarmice od zelja sa suvim grožđem, sarmice od kelja punjene mrvljenim roštilj-kobasicama, pire-krompir boje Kurira razmuljanog u vodi, PILEĆA KOŽA u svim mogućim i nemogućim oblicima(uh kako to mrzim), grašak sa šampinjonim, sarma sa rezancima... Razgovor obično ide tipa ovako

"Šta su ove bubašvabe u paprikašu jebotesunce?!"
"Laneno seme."
"Pa što si stavljala laneno seme u paprikaš?"
"Imala sam."
"Ali odvratno je jebeno."
"Ne seri, baš je lepo."
"Daj brate, pa kako je lepo?"
"Ko te jebe nemoj jesti."

Baba brate, ako čitaš ovo, ispoštuj me makar nekad molim te.

SINE MOJ!!! Tvoja baba je moja mama. Babi više ne damo kuhinje otkad je počela da trpa parizer za mačku u pasulj, a keva uživa u ovakvom kuvanju. Napravi nešto što je inače preljepo i stavi kojekakvih kurčevih začina da ostane samo ukus sena. ,,Ali gledala sam ja na na tvu, tako i oni kuvaju, ti si glupa''.

Hahahahahahha, koliko sam se ismejao na ovoj temi danas. Pozz kevo, nemoj uplašena biti.

Sad mi pade na pamet i hrana iz hotela u kom blejim sa školom svake godine. Odvratna je al mi je draga. Pogotovo špagete, koje u stvari i nisu špagete već kuvani muljavi rezanci za supu sa seckanim viršlama i poliveni pica kečapom preko. I supa sa razmućenim rezancima. I popara sa pola vekne hleba, u celosti. :D
Inače kuvar ima ogromne brčine ko Braum iz LoL-a, pa mu neretko zaluta pokoja u hranu. Kad smo ga videli prvi put, došlo nam je da ga izgrlimo što zapravo nismo jeli stidne dlake 7 dana.

Možda je neka ženina stidna dlaka ostala na njegovim brcima. Pozdrav

grašak sa šampinjonima

Džordi, ovo često jedem i ukusno je. Ne znam da li lično kuhaš, ali laneno sjeme, ako se ubaci uz alevu, nema problema sa ukusom ;-)

Ne znam da li lično kuhaš

Pa rekao je da mu baba kuva. A moze se zakljuciti da to nije laneno seme nego babine kraste.

Eto vidite kako Rasni odmah nađe odgovor u kriznoj situaciji. Šalu na stranu, Džordi, ako ne spremaš sebi hranu, već ti je drugi prave, automatski gubiš pravo glasa da ta hrana ima ružan ukus/miris/izgled.

Како да не, брате, док не постанеш премијер Србије, свака част Вучићу.
Ментолске аргументе на страну, кувам и ја помало, али чињеница је да оно што скувам, па макар биле и обичне карбонара шпагете, увек може да једе и неко осим мене самог. Док су бабини викенд ручкови руски рулет.

Izvini se baki, i reci joj da ti napravi nešto što inače dobro pravi :-)

Kad baka ovo procita vise nema heklanja carapa, pa ces da ozebes xD

Ne znam da li je najodvratnija stvar ikada ali unazad u godinu dana sigurno jeste - Uzicka komplet lepinja.

Jebem ti jarcevu vodicu, koji je ono penis? Jos smo upali u najjaci lokal za to u gradu, red ko za zejtin 91

murbi dudlaj ga, komplet lepinja najjača stvar ikada!!!1

Jeste kurac.

Ne sumnjam da je do jaja jelo ako se napravi kako treba. Kad smo išli u Užice na teren kolega hteo da proba. Raspitali se malo i objasne nam ljudi da idemo ili u Blue moon ili kod Šuljage.
Nama bio bliži Šuljaga. Uzeli po jednu i pojeli, ona mast ili loj il moča šta je koj kurac je stajalo tamo brat bratu jedno 6 meseci pa su nam surduknuli.

Jebemti sunce podrigivo sam na sumpor do kuće.

Što nije Marko još uvek mod, trajni biste dobili. KOMPLET LEPINJA JE SVETINJA!

Ne kažem da je loša. Verovatno bi mi se svidela da je bila sveža.

Ali ona koju sam pojeo je bila go kurac.