Prijava

Koje su po vama najgore tehnike mučenja kojom su mogli od vas da saznaju čije dete nosi Bojana? Moji favoriti:
1. Scaphism
2. Nabijanje na neomašćeni kolac ( Vlad Cepeš)
3. Pojanje rockangelinih definicija uz gusle.
EDIT: ili da vas ubiju, lololo.

Waterboarding

Je l' to ono sa mokrom krpom?

Ne, nego ono sa kinezima, kapanjem vode, ili ono sa gutanjem pirinča i nalivanjem dok ti utroba ne pukne. Ili ono golootokaško sa pacovom i šerpama, il tako nešto.

Била је емисија на Хисторију о тим справама за мучење. Не сећам се имена, али у свакој епизоди су правили те справе и испробавали их. Без да стварно муче неког, оно само мало или лутке.

Мени је занимљив био онај точак где те вежу и испреплићу удове за шипке које су биле у том јелте точку. Онда га окрећу док ти неки лик ломи удове палицама и на крају те тако изломљеног оставе ту док не цркнеш. Зајебаније чак и од гледања наших тимова у Европи, добро, ту је негде.

Nije, waterboarding je kad ti zavežu kesu oko glave, i onde te postave tako da ležiš i da ti je glava niže od nogu. Onda polivaju kofama glavu, i imaš osećaš kao da se daviš, a potpuno si svestan. Kažu da niko još nije izdržao da ne pukne. To rade u Gvantanamu i po Iraku itd.

3. Pojanje rockangelinih definicija uz gusle.

Pao je jedan iskren lololo.

Zašto je mučenje kad ti kaplje voda na glavu?
Mislim, pretpostavljam da posle dan-dva postane stvarno mučno, ali ima mnogo bržih načina!

Ma kakve sprave za mučenje...jedna bostonska palačinka,i priznala bi sve...:-)

Zašto je mučenje kad ti kaplje voda na glavu?

Probaj, pa ćeš saznati.

:)

Казна за непоштовање богова у старој Индији.
Терају те да пијеш врућу крављу мокраћу док се сам не скуваш ....

Nije, waterboarding je kad ti zavežu kesu oko glave, i onde te postave tako da ležiš i da ti je glava niže od nogu. Onda polivaju kofama glavu, i imaš osećaš kao da se daviš, a potpuno si svestan. Kažu da niko još nije izdržao da ne pukne. To rade u Gvantanamu i po Iraku itd.

Na to sam i mislio!

Одсецање капака и остављање на сунцу у пустињи...

Dr. Allen Keller, the director of the Bellevue/NYU Program for Survivors of Torture, has treated "a number of people" who had been subjected to forms of near-asphyxiation, including waterboarding. In an interview for The New Yorker, "He argued that it was indeed torture, 'Some victims were still traumatized years later', he said. One patient couldn't take showers, and panicked when it rained. 'The fear of being killed is a terrifying experience', he said".5 Keller also stated in his testimony before the Senate that "water-boarding or mock drowning, where a prisoner is bound to an inclined board and water is poured over their face, inducing a terrifying fear of drowning clearly can result in immediate and long-term health consequences. As the prisoner gags and chokes, the terror of imminent death is pervasive, with all of the physiologic and psychological responses expected, including an intense stress response, manifested by tachycardia (rapid heart beat) and gasping for breath. There is a real risk of death from actually drowning or suffering a heart attack or damage to the lungs from inhalation of water. Long term effects include panic attacks, depression and PTSD. I remind you of the patient I described earlier who would panic and gasp for breath whenever it rained even years after his abuse".30

Или оно кад обесе лика за ноге и тестеришу га од буље ка глави. Пошто се сва крв слије у мозак, он добија кисеоник и не може да се онесвести одма од болова тако да је свестан неко време.

da te vežu i da ti puštaju retardirane pesme.
tipa niklbek.

http://www.omg-facts.com/view/Facts/37726
od ovih je samo "i love you" retardirana.

Vau, koje mučenje, puštaju ti Enter Sandman, kako gej, pa jesu mogli barem nešto žešće da nađu?

hahah.
pa kažem, mene bi samo "i love you" ubilo.
si slušao to?

Nisam. Neću da imam posledice, i ovako sam sjeban dovoljno. :)