Prijava

Da ste najbolji lagao vas neko...
http://youtu.be/oaV33KFnnC4

Dobro je da Gani vode racuna da se i tokom bana rasnog odrzava koncentracija retardacije sirom foruma.

Haha, pa mora neko da vas drzi na leru dok ne dodje rasni da vas utera u crveno... ja vas samo jebuckam, rasni ce vas isprskati.

lari pedere dodji na fudbal jebala te prva liga srbije

Imam kolokvijum u nedeljo mačko, ako se ne poklapa sa terminom VOS-a dolazim. :*

ZASTO CUTITEEEEEEEEE...???

edit: mogli sko ovde i zvezdu da analiziramo, ovoliko nas ima i na nasoj temi. Samo vas tamo ima vise nego ovde o ironije.

Vi nikako da naučite da se prvo skoči pa se kaže hop.

Je l' to ponovo dozvoljeno da se istovara đubar po navijačkim temama ili je to samo određenim lobanjama dozvoljeno?

Citiracu dzonija: "dobro, normalno je da se posle nekog kiksa malo popisas po protivniku na njefovoj temi ali ovako inace ce se preletanje sankcionisati".

A i nema rasnog a takva lobanja zasluzuje da ga neko menja lolooo

Uostalom boli me kurac, nonstop ste kod nas...sto je poseban transfer i dalje potencirate arenu i kaspera. Ja sam samo bacio malo soli na ranu a so je zdrava, ima joda.

Koliko nagomilanih stvari.

Vi pričate o jebanu. Kurac iz dupeta 6 godina niste izvadili. I sada ćete popušiti kurac na Derbiju da vidite gde ste i šta ste.

Do skoro je bilo "pušite kurac u prvenstvu i u derbiju", baš posle prethodnog derbija u kojem smo popušili kurav. Sad pušimo u derbiju... a posle derbija, koju ploču ćete onda vrteti?

Сејо, еј Сејо вам узео..не узео, ОТЕО титулу испред носа. А ви довели срБског Клопа и пола Војводине, ваљда да се борите за треће место..

Au bre Dionisijo koja ti idiotska pitanja i priče ponekad imaš. Pa šta sad? Vi ste pričali 6 godina da ćete osvojiti, a niste osvojili. Niste još ni sad. Šta treba da pričamo kako ćete nas pobediti u Derbiju? Pa naravno da nećemo. Jebaćemo vas. I trešće vam se gaće do kraja prvenstva, a titulu niste osvojili.

derbi je x.koliko god obe napaljene strane kenjaju o pobedi.

Шкулетић је добар нападач, за Којића свакако измислио фудбал. Лука је туга, Нинковић исто, мали није нормалан. Дринчић је доктор за остале, али највећи вам је кривац сигурно Николић, баш некако неутегнуто делује екипа, неам појма. Без плана икаквог.

Jok. Pitanje je na mestu. Isto kao što ste nas pitali za "sledeću sezonu". Trpali ste nas par godina za "sledeću sezonu", sad malo mi poprckujemo. Ne moš se izvaditi Džoni tako..jok jok.

Kako je krenulo, ne bi me čudilo da bude više delija nego grobara na JNA. Reaaalnooo.

nikolica je neoko proglasio nekim strucnjakom,a realno veze nema.mota se tu po nasoj ligi,strucnjak,perespektivan.ni kurca nije uradio.

fix na derbiju je da padaju 2 crvena kartona. casa nece igrati - automatski nece biti razumne glave na terenu u ekipi partizana, igrace mali ninkovic i ostala klincadija tj lozare, a u zvezdi ce biti starih kulova poput mijailovica, dok je moguce prisustvo i kasalice. Elem JEBACE VAS DJOLE RAKIC JAKO ONAKO BAS