Prijava

U principu igramo loše, ali držimo se i ako ostane 0-0, što je moguće jer ovi Bugari nisu nešto, onda i možemo da ih prođemo.

Bugari su nikakava ekipa, igraju prosečno, ali su spremniji od nas, jer mi delujemo užasno na tom polju, tako da je sve moguće. Stvarno nam igrači deluju raspalo sa snagom skroz.

Hladan tuš u 76. i još 2 gola do kraja.

Jebote neko da kobjasni Lazoviću da samo Mesi može da ne trči a da ostvaruje rezultate. Čovek je pretrčao manje od Lukača.

Ali stvarno čovek je i u 15 minutu protiv Toršavna delovao kao da mu treba unekcija adrenalina u srce. Izgleda da ga boli kurac da trenira i da je lelemudao na pripremama i sada ne može ni da potrči.

Dvoumio sam se koga da isprozivam u defki večeras, Lazovića ili Stankovića. Danko je trenutno moj favorit.

Sačekaj drugo poluvreme, možda Grbića uvede.

Je l' Strajnića makar malo sramota?

Džoni, prof ga već prozivao kod sebe u defki pa mi glupo.Al realno on je najveći pacijent.

Kako to da su srpski sportisti uvek u minusu sa fitnesom i staminom, da se tako menadžerski izrazim?

Da li što nam je slaba politika, ekonomija i vojska pa neka ko da pokrije sportiste da bi uzimali doping? Ili je sve što je valjalo otišlo, a sad igra onaj talog sa dna kace...

A pazi komentator kad kaže da je Ludogorec održao potpuno sastav u odnosu na prošlu sezonu, a kad krete da nabraja ko je nama sve otišao samo u prošloj godini... ĐURO MUTAVI MATER TI JEBEM LOPOVSKU!

Kako to da su srpski sportisti uvek u minusu sa fitnesom i staminom, da se tako menadžerski izrazim?

Srpski sportisti U SRBIJI. Kurac ce on da se secka ovako u Liverpulu, Dortmundu ili gde vec.

Au koliko je odvratni prljavi Rumun usro Danka sada.

I neka meni objasni neko doprinos Brasanca u timu. Ne samo u ovom mecu, vec uopste. Decko nema pas, nema tehniku, ajde nesto malo sto uradi u odbrani, ali brate mili ako zato igra, pa jebo ga ja.

Srpski sportisti U SRBIJI. Kurac ce on da se secka ovako u Liverpulu, Dortmundu ili gde vec.

Tu je kvaka. Da li mi nemamo pojma o ishrani ili šta? Nemamo stručnjake, sve neki brkati fitnes treneri iz prošlog milenijuma koji za obične proteine misle da su hemija.

Ili se oni kad izađu napolje stvarno rokaju nekim drogama. Za NBA je jasno, nego govorim za ove ostale sportove i lige.

Ili su svi u klubovima preko veze pa ih boli kurac da treniraju...

A ipak mislim da je sve što je valjalo otišlo...

Brašanac popunjava broj. Mora sa 11 valjda da se počne.

Ovi primaju loptu i sami su gde god hoće na terenu.

Dijara, Moreira i Kleo bi dali 5 komada ovim Bugarima.

Oni nisu ništa posebno, a vi ste jako loši. Sa trčanjem, akcijama, odbranom - loše.
Što je najgore, imate lepu šansu da prođete u poslednje kolo, pa da se igra LE, al' ne znam kako da ugurate gol, nekom ludom srećom, jebemliga.

Pa jedino ako daju autogol.