Prijava

Nemoj biti sisa. Bolje ne igraj ništa.

Samo ne znam ko je sposoban da da gol kod nas, ali umuljaće ga neko nekako, Luka... šta znam. SALE, SALE ĆE DA DA GO, ODAVNO NIJE SALE KAPITEN REŠIO NEKU BITNU TEKMU!!1

Mi ne možemo dati gol do Bogojavljenja sljedećeg da se igra.

Luka bre daje gol. Može on to.

AJMO ROME DAJ GOL!

http://mondo.rs/a714912/Sport/Fudbal/Partizan-dovodi-jos-dvojicu-ili-trojicu.html

Ni oni ne znaju koliko xD

Opet neke krševe čisto da se kaže da su doveli.

Bitno je da igra Brašanac jebeni.

Neveruem.

Лука личи на Озила на пајду, игра исто а кошта дупло мање

Sit se ismejah idukurac, narocito na ovo "igra isto"

Brašanac. Koliko je to onako neprimetan i nebitan igrač. Kao da su hteli iz njega da isčupaju nešto ovih godina, slali ga na pozajmice, ali ništa. Vreme je da pojača neki superlgaški tim, fazon Radnički iz Niša.

Meni i dalje nije jasno odkud Grbić igra fudbal? I to još profesionalno?!? Idem na Ludgorec pa makar bacio 600 din. Oću da se izurlam malo. Komšo da nabaviš karte. U ponedeljak uveče stižem kući.

Sit se ismejah idukurac, narocito na ovo "igra isto"

Ja se vise iskidao na kosta "duplo manje" , posto je Ozil placen 45m :D

Ja se vise iskidao na kosta "duplo manje" , posto je Ozil placen 45m :D

Prodamo ciganja i imamo da plaćamo kauciju za đuru u narednih 10 godina!

Koji je Đura delikvent. Malo-malo pa u zatvor.

Кошта дупло мање а дупло је бржи, мада Озил зна боље да одигра у празан простор и има бољу рибу.

Da, ali mislim da Ozil ne ume da razlikuje bakar od mesinga, a Luka to radi laganini.

I luka je profi u brisanju šoveršajbni ne verujem da ozil tu može da mu prismrdi

I u prošenju. Luka kad kaže: "Aj daj mi loptu kume, Bog ćete blagoslovi", protivnik odmah predaje loptu, čim pogleda u te tužne oči.

Реално кад год гледам Партизан он је најагилнији играч..не знам које је годиште лик па не могу да са сигурношћу тврдим да ли ће бити први играч Турско-Пакистанског који ће освојити златну лопту али свакако има таљенат

Mislim da ima 24 godine. Da je 90-o.