Prijava

Dobro, davno rekoh da samo čekam pandorina kutija da se otvori i saznamo koliko smo mi stvarno u dugu. Opet, svaki dan koji su ovi tu, dugovi i sranja će samo da rastu. Za vreme prošlog bojkota Zvezda jeste izdominirala, ali posle bojkota je došlo neko lepše vreme za nas. Opet tada je je Zvezda bila mnogo jača nego sad. Stabilna solidno. Jebem li ga, kako god ako se ovih uskoro ne otarasimo usraće nas skroz, mada već se vidi da se raspadamo.

http://www.sportal.rs/news.php?news=131279
Gde su, šta rade?!? Uplaših se da nam i ovog asa ne vrate u Partizan. Sreća umorio se u Grčkoj pa ga sad šalju u Španiju kod bate na odmor. ..

Ma jebes to, treba i nas i musavce da izbace u 3. beogradsku i da neki Radnicki Nis ili Jagodina pocnu da dominiraju i da me bole kurci.

samo da pozz dzonija

Džoni idemo sutra?

Prodali i Živkovića. U najveća govna će nas uvaliti.

Ne idem komšo. Bolestan sam već par dana.

Inače toliko se oseća neka Makabi Petah Tikva u vazduhu.

Ma jesi lud, ne sme da se usudi nista drasticno, samo sitne pizdarije i prodavnice. Uostalom, vise ce da nakrade iz LE nego sto bi dobio direktno prodajom utakmice.

Ne mislim rezultatski, ono 5 komada da namesti kao oni ludaci, već mislim na nameštanje onako suptilno i ispadanje, a kakva nam je ekipa ne treba ni nameštanje. Smešni smo k'o bioskop.

Čim se oni vraćaju znači da je ovima dogorelo i da dolazi do promene u upravi. Samo dok ne dođe taj decembar i skupština bojim se da će nas mutavi skroz osakatiti.
A to što su se vratili na jug me zabole kurčina. I jedni i drugi su otišli predaleko i sad kao ništa nije bilo, sve ok.

ЈЕБИ АЗЕРБЕЈЏАНЦОА!!!!11

Baš miriše na Tikvu. Ali neće biti debakl, ovde remi, tamo poraz i leti Nikolić kao "glavni krivac".

расни нећу те прихватим на фбу немаш своје слике ни име нећу те дупле.

Ovo Antinarodni Element je preozbiljan klip. Skin'o sam ga na fleš i onda uključim u TV flešku i uživam dok ga gledam.

буквално толико је доживљај да није цим укључити на кућни биоскоп фазон.

I nekoliko puta repetirati.

ја опет гледам :) и још пар пута пред текму.