Prijava

Da bacim i ja opet pogled :)

Nekako toliko sam u fazonu bojkot, da ne mogu da napišem ni JEBI AZERBEJDŽANOA!

Bojkotom samo sebi kitu mozete popusiti, bolji ove iz uprave kurac dal vas ima ili vas nema.

Ne bih sada da ti objašnjavam zašto je bojkot dobar. Jednom je bio odličan čak, a i sada bi bio vrhunska stvar. Mnogo si ti mali bio kada je bojkot počeo, onaj prvi pa nemaš pojma.

Zar po nekoj logici nije bolje da se divlja po stadionu vice uprava napolje nego da se ne dolazi.

Onako kao vi da se divlja "Džajo odlazi" "Džajo vrati se" "Džajo odlazi"?

"Džajo odlazi" "Džajo vrati se" "Džajo odlazi"?

Jel ' to beše Đule Van Gog peva ? Pu crko dabogda i on je ganfer. Sacam se razočar'o. :)))

Uzgred, klip je jeza. I ja ću dolazizi po svoju dozu repete sve dok ne nađem fleš. ("Fleše, de siiii, flešeeee ?! Kuc, kuc, dođi mali fleše, kuc, kuc ...")

Ali neeee, ni ja nemam snage za jedno: "Nefčiiiijooooo, Nefčijooo, trpaj, trpaj Nefčiju, gunđaj, gunđaj kasnijeeee ..."

Da se ne zajebavamo, otrescemo ove paore metodom 2:0 i tamo 0:1 i cao zdravo

Rasni el tebe uprava plaća da teraš ljude na stadion.

Slepčina, ovaj deda na dve kuće od mene sa devedeset godina bi jače šutnuo. Usrao se.

Mi smo dijaspora u evropi. Drugorazredna ekipa

Zaslužen gol Nefčija. Pre toga greška za greškom ovog Petrovića. Loše igramo, tragedija.

I da, ovo su užasni igrači al zašto niko ne spominje krivicu ovog ćelovog pigmejca?

Е да је ушло оно у трећем минуту била би друга прича, смрди ми ово да ће сад ПФК да упадне у канал

UPRAVO NAPOLJE
Upravo sam izasao napolje da zapalim, jer sam se iznervirao
UPRAVO NAPOLJE

Ja se plašim što se ne nerviram uopšte...

kako volim ove pokupljene odbitke....