Prijava

Ne, pomirenje je zakazano za tekmu protiv Donjeg Srema valjda.

Ima li Saše Ilića? Ili je Đura uspio i njega da proda?

Jesi siguran Dzoni? Meni protiv Nefčija nije delovalo ni da su blizu pomirenja.

Sad čitam oto nam Ramadani Žileta za samo 2, 5 miliona jevrića. Jebem im mamu kako bacaju bisere pred svinje. Onaj ustaša Mamić im svima drži lekcije o kupoprodaji igrača.

Ode i drincic. Svestan Djura da ce ga najuriti uskoro pa sto vise da navata

Pa tako nešto se priča, sad ne krećem se nešto u tim krugovima pa ne znam.

Ode i drincic. Svestan Djura da ce ga najuriti uskoro pa sto vise da navata

Zamisli ekipu već na zimu. Brate, 2005 revisited.

Inače po rasprodaji igrača može komotno da se odigra u revanšu sa samoubicama 1-1, 7+

Tikva oloveragen. Ne mogu ovi sami sebi dati toliko golova koliko smo mi loši.

Može li neko da mi odgovori na pitanje, ne bilo vam teško?

Tu je Sale22 Dube, ali nas trenerski mag ga drzi na klupi da bi mogli da jurimo rezultat sa stilom.

Jebote da ne piše duška vujoševića ja nikad ne bi skapirao šta je reko ja ga razumeo boška vošovića lolo

hahah pa ja da sam zensko ne znam kako bi odoleo ovom djuri kolko je glupavo simpatican, al bez zajebancije

vau navijanje se svodi na vredjanje protivnickog igraca...jako casno i sporcki

koga bole kurac za navijanje, ono sve vise licimo na liverpul tipa samo sto ne zaplacemo u pesmama nevr vok alon i ta sranja.

a ove fore a kad udjemo ima da nas pune pa to su fore navijaca zvezde ove ste prosli ali sledeci ce da vas puni. pa naravno cim naletimo na jaceg taj jaci ce nas napuniti logicno ne? aj da batalimo da igramo fudbal iz straha da ce neki naredni protivnik da nas napuni. sto bi rizikovali? lepo kao zvezda ne igras i boli te kurac. nema veze sto smo u zadnjih 10 godina odigrali jedno 50 evropskih utakmica vise od komsinice, vazno je da su nas napunili u 2,3 navrata.

stvarno bih morao da se fokusiram na zareze nzm koj mi je kurac. jedva sam sebe razumem. mojne da si djura mutavi bojane

janpi skloni taj crveni avatar, mešam te sa ciganima

Prodali drincica mater im

Jebem vas usta koko vas uvek sreca prati pa na kraju cete i zimu docekati u Evropi useri jedni.