Prijava

kolko god sad ovo bilo uvredljivo sto je rekao rasni, realno je ipak, govnjivo igramo a sere nas

Nisam bio u mogucnosti da gledam utakmicu ali kad sam vidio snimke nekako mi i drago, nervirao bih se previse. Ninkovic govedo neotesano prepotentno. Nikome navijaci ne skandiraju bez razloga, da ima barem malo mozga rekao bi da ce da se potrudi da zadovolji publiku i da ce dati sve od sebe bla bla i onda bi pokusao to i da uradi, al kurac on misli da je najbolji pa mu kritika ne prija. Ne zasluzuje da nosi crno-bijeli dres. Najgore sto je talenat ali govedo, bio je i Mitrovic indijanac pa se skontao na vrijeme, za ovog izgleda nema nade. Sto se tice prodaje Drincica nominujem Dragana Djurica da mu jebem majku u usta. Da barem imamo nekoga kao sto je Mamic za predsednika, nek krade pomalo al nek vodi racuna o klubu, pa kad se kvalifikujemo za ligu sampiona moze da bude vise para, pa nek krade i odatle po malo lol. Iskreno me cudi da navijaci jos uvijek nisu pokusali da ga gadjajui kamenjem ili nesto slicno.

http://www.telegraf.rs/sport/1199399-zimus-je-iz-jagodine-otisao-u-libiju-a-sada-stize-u-partizan

Stiže nam Muhamed El Munir. Vučić nam poslo pomoć preko šeika! :-) Em je go kurac igrač, em će sad da nas musavci podjebavaju zbog mudžosa...
JOOOOJ KOLKO MRZIM OVU UPRAVU!

haha đura je jedan od jačih ajs baketa

Mamić krade, al on kad krade krade od velikih para, pa tipa prodaju igrača za 15 milki on klapi 7 a ostalo klubu, i to nisu male pare...Al kad od 5 miliona djura uzme 4ipo...

Malom Muniru će iz milošte na dresu da piše MUNEM!
A prodati malog Žileta za 2,5 miliona evrića a dovesti ove El Munire i još koje kakve je isti kurac ko što je Đura muvo s onim đubretom što je na foru od države dobio po povlašćenoj ceni a posle valjao po većim cenama. Za to ga gosn Aleksandar Drugovenčani ganja a za sistematsko uništavanje Partizana možda dobije orden od Tome Grobara ko "najuspešniji" predsednik. A da krenemo s motkama da izbacimo govna iz Hrama , bili bi divljaci i sjebali bi EVROPSKE INTEGRACIJE voljene nam Srbije... Dakle može samo da vičemo UPRAVA NAPOLJE i da gledamo kako nas guze koje kavi Ludgoreci i Šamroci dok nam klub umire.

Kamo lijepe sreće da na JNA ne ide niko sem kafe kuvarice.

Pa nek komplet sezonu odigraju pred praznim tribinama. Ko im jebe mater.

djura jeste kriv sto je prodao najboljeg igraca ali nije kriv sto nam je drincic najbolji igrac. stanoje je znao koja 2 igraca vrede u partizanu i njih je kupio, iskusno. zanima me i za koje pare je otisao drincic posto nisam video da se negde pominje cifra? pa i pola milke da je uzeo svaka cast, doveo ga je za dz i prodao a lik je mator

http://www.mozzartsport.com/vesti/dzigi-ninkovic-bez-reci-pokajanja-rekao-sam-sto-svi-misle-samo-nece-da-kazu/83214

ahahah "promase i mesi i ronaldo" lik odigrao 4 pasa za 20 minuta i sva cetri pogresno. 2 suta sa 5 metra i oba promasio. i poredi se sa ronaldom

Skočimiš
Kamo lijepe sreće da na JNA ne ide niko sem kafe kuvarice.

Pa nek komplet sezonu odigraju pred praznim tribinama. Ko im jebe mater.

AMIN

ok jel ovo vuciceva stamparija? na dan utakmice sa nefcijem pusta se prica kako je zivkovic prodat i to sve kao vec je gotovo, pare uzete bez grama "mozda nije" kao danas prica o drincicu. i sta sad kada se ispostavi da nije?

koji si ti maloumnik.

decko koji je iskompleksiran partizanom toliko da je odjebao u englesku da se tripuje da je navijac sautemptona iako nikad u zivotu u engleskoj nije bio idi prati cigan malu odjebi sa teme

Ok čiko, samo mi nemojte dres skinuti.

dres sautemptona? jel se ljutis kad te zovu misa? shomy lal mali pglu si

e ali SHOMY jbt ko sve smrdi na ovom sajtu

jel znas da je on 197cm visok i ima 110kg?

hahahah dechko je klasicni obeliks lal