Prijava

TOTENHEM JE JEBAN U BULJU A OVE PICKE STO NISU SMELE DA DODJU NA JNA OSETICE KURCINU U LONDONU POZZ

Neka je i Djura izmlatio petla, a ne samo kosarkasi

Da smo imali Klea 5 komada bi im uvalili...A samo jednog igrača oni polatili 33 miliona evra. E Đuro Đuro...

http://www.b92.net/news/pics/2014/09/18/344872398541b36bdbf934208666618_640x426.jpg

Хаха прејако. Једном да и ви провалите неки добар фазон.

#космополитизам #партизански дух #антинационализам #зоранапавић

Danku Lazoviću treba ustavom zabraniti da se hvata svega što ima veze sa fudbalom a još je gori onaj ćelavi mentol što ga forisira. Jebem vam mater obojici, govna jedna šugava pa onolko šansi govno jedno smotano da ne iskoristi. Crkao u 15. minutu i ovaj debil odbija da ga izvede.

Непобитна је чињеница да фали Шкунтелар у завршници да би се заокружијо тај неки wиц у игри.

Škuntelar bi hettrikovao, za razliku od ove matore lipcotine. Nije mi jasno kako ovom propalitetu dozoljavaju da igra a Fofana sedi na klupi?

Ja rek'o biće 2-0 za Totenhem. Ono gol odmah u prvih pet minuta, pa vucaranje neko do 75. i onda drugi nam daju i ćao. Tako nešto.

Kad kita, šteta što nismo pobedili jer smo bili bolji. Baš šteta, ali jebali smo Totenhemoa k'o da je Tromzo!

Жалили се Енглези на транспарент, не би ме чудило да попијете неку жестоку казну.

bravo Partizanji, čestitka.

Očekivao sam da se žale. Mada ne vidim tu osnova. Jesu Jevreji, jesu, ne vidim antisemitizam tu nikakav.

хаха врх ово за џуз ен пусиз.

стравично, опет ћу попиздети... анисемитизам пази, а да пише оунли типа, лапонци и пусиз ником ништа. шта је ту АНТИ? јебем вам семе крваво.

Биће казне сигурно, Жидови су то.

saće kažu i da je bio pušten plin
al imali sreće što na otvorenom bilo

dobra fora
al i čačkanje mečke

Meni je sa zapada ovaj meč izgledao super, svaka čast momcima, samo je nedostajala završnica. Volkov super odigrao, Drinčić opet oduševio, a Lazović je morao mnogo više.

Inače onaj klinac Ćirković sasvim solidan, nisam mnogo pratio. A standardno volim Vulićevića, ma koliko ga neko pljuvao, volim tog dečka, desni bek koji zna da centrira.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2761434/Anti-Semitic-banner-displayed-Tottenham-s-Europa-League-tie-Belgrade.html#readerCommentsCommand-message-field

какве су цаве енглези погле ти те коментаре. банујте их заувек из европских такмичења, па нецивилизовани дивљаци па ово па оно, а врх фора и лепо урађен транспарент. него су се јебено изпедерисали пичке енглеске немају више то у себи да цене навијање.