Prijava

Usero nas usro xexe

Usta im se poserem, nisu mogli ni poluvreme izdržati. A TAKO LEPA KVOTA.... :-/

lukacov gol u ruke ga jebem. kolko ovaj lazovic nema pojma to je nesto neverovatno

Ovo je tužno gledati

Јеб'о те живот, да играмо против Барселоне, па и да разумем оволику немоћ нашег тима.

Ovi vas ponizavaju brate. Kako ona bekcina njihova izbaci dvojicu vasih ko majmune bilo mi malo zao.

A lazovica advokat zvao u repku loooooool

Naši fudbaleri su specijalisti da naglo stanu na loptu kada ih juri protivnički igrač, čime ga namerno puste da "proleti" i postavi se u odbranu između lopte i gola.

Pa majku mu, trči do kraja, ako te zakači dok je iza tebe - faul. A možda te, ako probaš, ni ne stigne.

Ovo sam video večeras nekih 30 puta.

pseto88

Ovi vas ponizavaju brate. Kako ona bekcina njihova izbaci dvojicu vasih ko majmune bilo mi malo zao.

Баш је лепо испало, жао ми било што не даде го'. лоло

utakmice fk partizana izazivaju depresiju

A lazovica advokat zvao u repku loooooool

ovo nije neznanje ovo je klasicna kurcobolja. kao da su sinoc do 12 igrali odlucujucu i prosli dalje i ova im sad ne treba. ne kapiram

Сале изпиздео, кад је излазио нешто је реко Николићу.

Uvek sebi kažem jebo te PFK čuvaj živce za KKP ali dzaba. Uvek se zajebem. Ponižavs nas 7. klub iz Grčke. Popišali su se po nama. Ovi su bre Real za nas. Jebo nas kondicioni trener. A i ovaj ćelavi regularni. Sad dolazi do izrazaja koliko je jadba naša liga kojom ovakav tim dominira . Ostaje mi da se makar malo poradujem pobedama nad musavcima, slaninarima, Jagodinom i ostalom domaćom boranijom. HVALA TOTENHEMU ŠTO NAS ČASTIO BOD. EVROPO LAKU NOĆ

Ја немам ни снаге да вам се подсмевам што вам се доскорашњи четворолигаш из Грчке попишао у ждрело, јер знам да би и цигани тако прошли, ако не и горе. Фудбал треба укинути у Србији, и максимално се посветити другим спортовима. Данко јебени Лазовић позван у репрезентацију. лол

Ljudi, više nije daleko od istine ono 'Od ovih bih i ja bolje odigrao!'. Čoveče, preko 10 pasova njihovim fudbalerima u noge jebote a slobodan ko konj na livadi. Ne razumem...

Bolja ekipa i pregazili nas. Trče ljudi, brzo igraju. Nisu neki toliki znalci, ali kada nalete na lenje indijance poput nas, deluju kao da su Real Madrid, s obzirom koliko mi loše i nespremno delujemo.

Jednostavno, potpuno zaslužen poraz, a mogao je da bude daleko suroviji.