Prijava

оба пута кад сте ушли у лш коментарисао страјнић, чак је и добио сат од клуба као захвалност

Tad nije bio dovoljno iskusan i malerozan, danas je nezaustavljiv!!! A kao za inat ljigavac je grobar, uz to i neki stranacki kurton, pa se progurao za urednika, godinama sebi namesta prenose. U normalnim zemljama bi mu domet bio da nosi pecaljku.

Iz koje dimenzije je ovaj Grbic?

realno strajnic je slepcuga, trebao sam da slusam turski prenos sa paklom juga. pa jebem mu mater ko sa sahrane da izvestava. a i generalno su nam ocajni komentatori, aca informacija, ovaj smorisa, i ona 2 cigana sa prve.

pa jebem mu mater ko sa sahrane da izvestava

pa i izveštava
SARANIŠE VAS

Direktor trve Grobar, ide po rendom sahranama i prisustvuje.

Svaka čast za Grobare, pesma ne prestaje.

odavno ja to pričam
da je vama prirodno stanje:

da vas je trojica na jugu
da pada kiša
da gubite 5:0
i da pevate
I kad dođu nevolje...

Ko vas ne bi voleo
kaki ste slatki luzeri

a jebote koj kurac, nema nas vise nigde u fudbalu, al navijaci zvezde odmah likuju kad neko sa strane naguzi partizan, pa makar bio turcin. isto bi bilo i obrnuto.

zato ste stoka. svi komplet, crveno crno bela govna.

Jeste pobijedili?

za koga ti celt navijaš?

Nikad u masu, samo avangarda.

Oduvek sam mrzeo Acu Informaciju, ali uvek bih radije njega slusao nego ovo govno. Znam da sam medju retkima, ali meni je Gojko Andrijasevic bio najbolji reporter na RTS-u - prenosi covek utakmicu istovremeno i za nas i za slabovide: "Lopta ide na desnu stranu, prihvata je Lazovic, centarsut Lazovica i lopta odlazi u gol aut".
Prosto ko pasulj, ne jede govna, ne pravi se da zna ista o taktici, nema omiljene igrace, prenosi covek ono sto vidi i boli ga kurac.

Nikad u masu

otkud vama masa
aj, nemoj se zajebavamo

u principu celt dodje kad god izgube partizan ili zvezda i iznapusava i jedne i druge

strajnicu je sve naplaćeno unapred
posle onog vučićupederu kinder jajeta

koja je ono faca bila

UMRO!

ko ga jebe komšije
uvek vam ostajemo mi
da se takmičimo ko je najbolji na svetu celom

jebeš EU
NAPUSTITI MOK, FIFU, UEFA...

derbi i masovni neredi svaki vikend da budu
jbg, kacmo samodrživi

kolka je kvota
da će kurajber da napiše

JA ZADOVOLJAN

pa ne verujem da je zadovoljan al kapiram da ga boli kurac, kao i vecinu. pobedi se niko nije nadao, mada ni porazu od 0 4.

elem bili smo bolji, imali bolje sanse, da je zivkovic iskoristio bar jednu sansu drugi bi rezultat bio. resili smo da damo sansu mladima, neki od njih nemaju jos ni 18 godina. mogao je milisav da se proslavi na debiju jbg. oni su srecno dali golove. imamo buducnost

nas boli kurac
sa ovom upravom
nikad nećemo vratiti dugove
i niko nas po evropi neće jebati

A ako zagusti uvek možete da založite ime i grb.

Dobro je da je izašao Tore. Mnogo se primio dečko. Bilo bi 0-6.

Jasno je da u odbrani igraju bez žara i želje. Turci su trebali u 3 minutu da budu prebijeni, jer kada su videli da imaju prostora, niko ih ne bije i generalno skoro ni ne napada, onda su samo krenuli da igraju.