Prijava

Uvalimo lukača židovima za nekoliko miliona na konto onog usera od odbrane lolo

Totenhem daje Soldada i 4 miliona za Danka. Mi glat odbijamo.

Za soldada i 4 miliona da im uvalimo grbića!

A Danko minimum 6,5 s tim što nam ne treba trejd sa nekim njihovim igračima. jer su krš. Samo živa lova.

subota nema vaterpola, odlozise.

nedelja ne smemo u parar, zabranise.

al zato u nedelju mozemo da igramo kosarku sa fmp koji je kao sad neka zvezda i to crvena. i to je fmp domacin u nasoj hali, smejanje.

Vaša je ko što je stadion JNA vaš... lol

to su ispricane price, zna se cije je sta i ko je dao pare za cmarakanu, ovaj post je vise o stanju u srpskom sportu, kako usraste sve ciganji askalije

Kopam po netu o ovom Popoviću što hoće her president da nam bude. Majko moja ni jedna pozitivna kritika. To ko da se takmiče koji kandidat će nas bolje u stečaj odvesti. Ovaj svinjar ne miriše na dobro. Imal ko da je nešto lepo čuo o njemu?!?

penzioneru sta mislis ko nam bira predsednika?

Siluj Parizer!

Kakav vrhunski teren.

Realno po kvalitetu smo iznad svih u našoj ligi, nije ovo za nas.

Ovaj Brazilac nije loš, zna da trči.

Kako su smešni ovi pazarci.

gledam ovaj stream nema komentatora cuju se samo navijaci. kako je iritantan ovaj napaljenko sa razglasa, ima neki govedji glas usi bole posle 15 min.a dere se ko junac pred klanje. ne znam kako ovi izdrzavaju svaku utakmicu 90 min.

teren im je posebna prica

kada navijaci gadjaju trenera:

a) izbacices navijace
b) prekinuces utakmicu
c) izbacices trenera

aj da pomenem strateski rasporedjene kartone i ponisten gol. jbg mora da se zna ko je srpski klub a ko hrvatski, tudjmanov

Nema veze, ne može se na po onoj oranici, zato se tamo uvek kiksne, u suštini smo sami sebi oduzeli bodove, Branko Ilić pacijent. Ove godine lagano uzimamo titulu.

u pazaru tradicionalana x utakmica izmedju pazara i partizana.

u pazaru tradicionalana x utakmica izmedju pazara i partizana.

bracki