Prijava

Mada bio je na jednom menadžeru pre par godina sasvim solidan.
A onda je provalio heroin :)

Dečko nije igrao meč od maja,kao dolazi da odmeni Vuleta u prvih 5/6 kola,a neće moci da izdrži poluvreme sve do aprila. Plus išaran ko zid ispred dragstora...Joj Bože dal se ovo pojačanjem zove...

Slušajte moramo da se složimo da smo krš i da je ovo ozbiljan obračun leševa sa obe strane brda.

Bolje gurnuti nekog klinca naseg od 17 dina, i ako usere jebiga, a ne vamo poluigrace neke dovoditi ne znam, ako nemas para za normalna pojacanja, guraj svoje klince, ne mogu biti losiji od ovih ''pojacanja''

На менаџеру је све много лакше.

Bolje gurnuti nekog klinca naseg od 17 dina, i ako usere jebiga, a ne vamo poluigrace neke dovoditi ne znam, ako nemas para za normalna pojacanja, guraj svoje klince

Pa problem je što ti klinci (i njihovi roditelji) nemaju kintu da plate da ih ubace u prvi tim. Još 2006/7 je bilo da za celu utakmicu plate i po 300 eura (pioniri). Inače je trener tada bio Slađan Šćepović, koji je svakom igraču našao zamerku, samo su njegove balvančine dobre. Dovodio je šabane na trening da pokazuju kako treba da se igra lololo

Lik je vodio celu generaciju 93' (koja je mogla da bude jako dobra) i Partizan nije izbacio nijednog dobrog igrača iz te generacije. 92' i 94' su radili drugi treneri i ispali su bolji igrači. A i jako puno njih je odustalo jer nisu dobijali priliku da igraju.

Anarchyst
Bolje gurnuti nekog klinca naseg od 17 dina, i ako usere jebiga, a ne vamo poluigrace neke dovoditi ne znam, ako nemas para za normalna pojacanja, guraj svoje klince, ne mogu biti losiji od ovih ''pojacanja''

+1

to je mentalitet malog kluba koji je doveo nikolic kada je dosao. kratkorocna resenja...
kapiram ja njega, tripuje se da pravi tim koji ce biti konkurentniji u evropi, ali sta ako mu svi ostanu u timu, dovede pojacanja koja zeli i opet ispusi? partizan bi se raspao

Naravno, navijaću za naše leševe, pa čak i za onog odvratnog malog Ninkovića i mrzeću svaki njegov minut na terenu u isto vreme, a voleću Partizan u istom trenutku još više. I sada sa ovom upravom koju već ne podnosim, samo još više volim Parizan.

deluje ko da ne izlazi iz kafane

Штопер и треба тако да изгледа.

Не драмите, па бар сте од нас имали боље странце икс година у назад...

Džoni aj priznaj oćeš li navijati za Babinja? :-)
Samo da sada u deficitu napadača nekom ne padne napamet da vrati Šćepakadabre. Njih ne bih podneo. Sve ostalo tipa Bugari i Babinjo nekako s teškom mukom varim. Al ovo bi me dotuklo.

Treba da izgleda, al ne da ne izlazi odande.

што, саша илић вам лош?

Saša se makar umije kad izađe iz kafane. Ovaj izgleda kao da se ne umiva!

Batko će nekom tradicionalno da zabije nož u leđa. E sad dal nama il gancima videćemo...

последњи бугар вам је био и више него коректан

Ivanov jeste ali imali smo i Asena...

Nemam pojma, sve zavisi kako se od starta postavi. Može biti da ćemo ga svi ekstremno zagotiviti, a može biti da ćemo ga ekstremno mrzeti. Do njega je.

Još jedan retard, ovaj će da pokori splavove.

Definitivno. Sa 29 godina nije došao da vraća karijeru na pravi put. Došao je da jebe Staniju.