Prijava

mazic vec trlja ruke

biće
BUGARI UŠLI U STANIJU

U principu bilo bi lepo da ima dobar centaršut, da za života jednom vidim to u Partizanu kako radi desni bek, ali nešto sumnjam da ovaj centrira uopšte :)

Ma zvacemo ovog ''Balvanovski'' ko da gledam

Ovaj po opisu iz novina prvo razbije tri flaše o glavu pa udje u kafanu. Jebi ga, izgleda da ćemo opet u derbiju da igramo s desetoricom...

Ovaj po opisu iz novina prvo razbije tri flaše o glavu pa udje u kafanu. Jebi ga, izgleda da ćemo opet u derbiju da igramo s desetoricom...

Nije sve tako crno. Anđelković je došao u Zvezdu.

Žao mi je što ne vrate Krnetu... Mislim na komšije. ;-)

Ali kakva vest:

"Stanković u Interu" lololo

Jel da da si pomislio "O ne, Vidara ce opet na klupu!"?

Vidara bi samo otišao iz kluba da se to dogodilo. Nema svrhe da se bori za mesto.

Voja nas ipak "pojačao" odlaskom u Inter ;-)

Al najcrnje je što tamo neki trener Intera iz pizdikovca kaže kako ga prate još od duela sa Partizanom. LoL. Jebote kad oni koji treba da nam budu topovsko meso kupuju naš "krem" ...

Jugosloven Krsma, a ne slava krsna. Čavić, a ne Čović. JSD, a ne SNS. Fuenlabrada, a ne Železnik. Vlada Vujasinović, a ne Vlada Srbije. Stjepan Bobek, a ne Stjepan Šupanc. Žika Todorović, a ne Žika Pauk. Bora Todorović, a ne Bora Čorba. Karanfili sa tribina, a ne kese pune urina. Tomaš Žonsa, a ne Bronovicki. Borislav Pekić, a ne Dobrica Ćosić. Fudbal, a ne fUDBAl. Slobodnjaci, a ne zvezdanaesterci. Dragan Đurić, a ne Uroš Đurić. Sonja Savić, a ne Dule Savić

ponekad transferisu ali kada ubodu, ubodu u srz

Dovedosmo Slovenca za štopera a? Meni slovenštine gotivne. Ćute i odrađuju posao. Al batko Bandalovski ima da zajebe nešto 101%

Bandalovski je malo kratkog fitilja ali je borben i dobar igrač, Slovenac Gregor je nešto poput Ivanova, dobar u skoku, stamen, samo je malo brži od Ivanova, sve u svemu, sačuvali smo većinu igrača još se pojačali Babovićem koji je odličan za našu ligu, dobre partije je pružao u Voždovcu, trebaće Škuletiću njegove lopte, Brašanac će nam značiti, Šaponja će da ošuri ovu sezonu, mali Pantić je smradina, Stanković otišao, kapiram da će Volkov ostati, ali Petrović pre njega.

Možemo do duple krune:

Lukač(Živković)
Bandalovski(Vulićević, Ilič), Ilič(Ćirković, Bogosavac), Balažic(Ostojić), Petrović(Volkov, Stevanović)
Babović(Živković, Luka), Drinčić(Marković, Ilić, Petrović) Brašanac(Ninković, Grbić)
Škuletić(Šaponjić, Marinković), Lazović(Kojić)

Babinjo je , Maxi, igrao odlično svuda u ovoj njiva ligi, ali je oba puta u Partizanu bio iritantno bezobrazno prosečan. E zato ga ne smatram pojačanjem. Dok me ne demantuje na terenu.

A meni je kul lik, realno koliko mu cale para ima, mogao je da splavari sa Stanijama cijeli zivot bez da prst digne, a opet se odlucio da trnira iz dana u dan. To jebiga ipak govori da nije neradnik kao vecina u ovoj njiva ligi.

To govori da je lud. Ja bi od tate uzeo pare i u biznis...