Prijava

inace ovo govno vucelic samo serenda da bi skrenuo paznju navijaca na cigane ali ovi lazu i kradu bez blama jebenog i jos se stekaju vucicu u bulju. govna

Al najjaci mi je Basanovic i uprava Zvezde. Niko ih nije pomenuo, Vucelic pricao uopsteno, a ovi skacu ko strujom udareni. Boli istina.

Pa dobro na koga se mislilo?

Niko nikome ne zabranjuje pravo na pretpostavke, lizne zelje i razmisljanja... Ali ako izlazis u javnost moras biti odmeren i pricati sa cinjenicama, a ne gatanjem. To moze kod Kleopatre i Ilije Trgovcevica.

Pa eto, ovaj naš je predpostavio da je ovaj vaš mislio na nas.
Ako nije u pravu neka vaš kaže tačno na koga je mislio, ako jeste znači da si i ti pojeo govno zajedno sa ovim vašim.
A to prozivanje bez navođenja tačno na koga se misli je prejadno.
poz ljudima dobre volje

p.s. igrajte na zvezdu protiv spartaka

Nije on nista prepostavio, on je direktno opljuvao FK Partizan.

Nije on nista prepostavio, on je direktno opljuvao FK Partizan.

On je predpostavio da se govori o zvezdi i na osnovu te pretpostavke poljuvako partizan?
Jel ti lakše sada da razumeš?

Rekoh, za pretpostavke kod Kleopatre.

Zajedno sa ovim vašim, nemam ništa protiv, jer mi se kenja i od jednih i od drugih.

Dali pare za KK. Jedini normalan potez ove uprave.

http://www.mozzartsport.com/vesti/zvanicno-plejof-i-plejaut-vec-od-sledece-sezone-superlige-dele-se-bodovi/98796

ne kapiram zasto nisu prihvatili moje predloge da npr sve penale sutiraju vezanih ociju. koliko sam razumeo ko ide u evropu se odredjuje brojem poslatih smsova a u junu sasa popovic pravi emisiju koja ce se zvati "dalje ide dalje ide". naravno prenos na areni i prvoj, voditelj ivan ivanovic.

Koje sranje ovo sa promenom takmičenja. Još se prepolovljavaju bodovi pred plej of, nikad čuo!!

Zapravo i nije, jer ce biti krace pauze, zimske i letnje, liga ce se zavrsavati tipa negde u julu, a LS i LE pocinju u avgustu?

postoji negde u evropi sistem gde se oduzimaju bodovi.ne znam da li se prepolove ili na neki drugi nacin skinu.

Šta je sa Kurajberom?

I konji vole crno belo. Salu na stranu, ovo je trol sa jednog engleskog komicnog sajta, sa fikcionalnim (animiranim) karakterom. Izgleda da se ponegde (Rasni) primio.

KAD SI BIO DETE MALO ZEBRAC TE JE SILOVAO