Prijava

jel ima neko neki link?

2-0 Saponjic. KAKAV SAM TELETEKST POSTAO LOLOLO

lucani ne mogu da iznesu loptu preko pola, zivkovic izlazi 2x ispred golmana a golman brani 2 stopostotne i dere se "brate ovaj je luud"

Lučani su ubedljivo najgora ekipa u ligi. Ubedljivo. Neverovatno je kako su uspeli da sakupe 29 bodova.

dobru fucu igramo, visoki persing, u zavrsnici naravno muljanje, al i ovi lucani su prelosi

najgori tim verovatno u univerzumu... čak i sašaa marković edluje kao fudbaler koji igra za platu pored njih

a ti si gledao mladost lucani mnogo puta ove godine pa to pricas? sto odmah kad igramo dobro znaci da je protivnik los?

po meni najbolje poluvreme partizana ove godine. svi igraju, cak i ninkovic. pored 2 gola 2 precke, 2 skinuo golman. ja zadovoljan

pa brate prelosi su na ovoj tekmi. Ne umeju loptu da prime, 3 pasa nsu sastavili, niti imaju tehniku niti imaju brzinu a uz to igraju bunker.

Nasi igraju do jaja, stisli smo ih lepo,i mogli smo bar jos 2 da damo..

Protivnik je najgori u ligi. Gledao sam ga dovoljno puta da mogu to da kažem.

e zbog ovoga mi je drago sto je celavi otisao. jebo ga kojic u dupe. zivkovic i saponjic dali koliko 7 komada na 3 utakmice? ko zvezda u jesenjem delu lol

Imam proverenu informaciju da je Bushido iz Lucana, gleda covek svaku utakmicu kod kuce, a ide i na bliza gostovanja. Zato je tako pristrasan, bolesno je ambiciozan i on bi da Lucani igraju Ligu Sampiona, pa kad ne mogu, on ih nipodastava.

Je l moze link pobratimi?

Hvala!

Koji link, odavno zavrseno.

Jebo me pas, ja na pogresnoj temi, treba mi za kosarku :D

све је то лепо, ал' јагодинци изгубише од пазара 1:3, па како су их пустили ако су пре тога пазарци добили звезду. не кажем да не намештају, јасно је и код звезде и партизана (да не једеш говна у старту, звезда више штелује ове сезоне), али баш у овој мери - много је. то да војводина сарађује са звездом мртвом је измишљотина, или је скоро почело. није било до скоро то тврдим. јагодина да, и офк, разуме се. с тим што офка дели бодове због звезде, а јагодина не верујем да их дели другима, једноставно повуче ручну кад звезда долази.

јебига, ко вам је крив што нисте чували хајдук из куле, смедерево и остале.

о да војводина сарађује са звездом мртвом је измишљотина, или је скоро почело.

dal si realan?

добро немој да се хваташ за једну реченицу, одговори на пост, нисам ту да се препиремо о томе ко више намешта, јебе ми се. ако јагодина игра за звезду и са осталима, зашто нису запели против пазара него се знало да пазарци добијају тамо бар пет дана унапред?
нека, искључујем се, колико год и покушамо да будемо објективни - неће ићи.