Prijava

Čestitke Čuki,polako ali sigurno postaju ozbiljna ekipa .

Jebo te bota u prkno, on je sva ova govna i napravio.

lol smesni ste, ko jos prati ovaj nas seoski fudbal

#uplivavanje #udovicic

Bio s Džonijem u Rajkovoj rupi... Tuga.Fudbal umro. Mi smešni, Čuka smešna al bolja... Najžalije mi klinca od 7 godina iza nas sedeo. Prvi put na utakmici. Mali plako... Jebem im mamu prodanu. Istraumirali dete.

Tako su i vas dvojicu traumirali kad ste bili klinci

dzoni bio kod mene seo i kaze daj mi PIKS...pepeljaru brate

#piksiizkornera

Moram da pohvalim novu upravu, samo jednim porazom od cuke u potpuno nebitnom takmicenju ustedeli su 200k evra jer nisu morali da isplacuju bonuse za osvojen kup.

A Zoki s deformacijom objasnio, ko da igramo finale LS protiv Barce, a ne da smo favoriti protiv Cuke.

Sad ću da se ložim mesec dana da će da vrate Klea...

ne znam je li ovo bilo na forumu
ali jeste dokaz koliki je kriminal u našem fudbalu

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:549357-Partizan-od-2004-godine-zaradio-96000000-evra

al pazi, ladno najveća zarada od transfera u istočnoj evropi

velika krađa

Mondo.rs piše da su vaši ugovorili sponzorstvo sa audijem, i još kaže da će se više znati od utorka (kojeg utorka - da ga jebem), to je već ozbiljna stvar ako je tačno, moći će da se dovede neko valjano pojačanje, malo da napredni zgrnu u džepić, taman.

Mada pitanje je koliko treba verovati mondu.

Sa Audijem ako su se dogovorili, to je (obično) da dobiju kola na korišćenje. Nisam ništa pročitao ali tako je obično.

sa audijem ili porse beogradom?

Ako su sa audijem dzrmani onda svaka cast ali pre ce biti da su sa porse beograd milija babovicem

Bas je tesko pogoditi koja je varijanta u pitanju.

Pitanje je bilo retoricko jer vidim da pisu "audi"

Živi bili pa prelazni rok videli... Jebali ih Šćepivići, Smiljnići i ostali istrošeni povratnici... Di su pojačanja?!?
To i ja mislim da će autiće da podele...