Prijava

Dobismo FK Dila Gori a Babic se ceslja

Дила сила.

Jerse zna nešto za Markinjosa?

precenjen igrac.dok je igrao za vosu,masa ga gotivila,ovo-ono,a meni licno klasican crnac koji moze trcati koliko hoces.doduse,za nasu ligu je i dobar.to nije ni tesko toliko.ne mogu da se setim da li je ikada bio neki igrac koji je igra za ofku,zvezdu,vosu i partizan.

S obzirom kakva smo govna dovodili za kakve pare ovo je pun pogodak.
Nije macka u dzaku, nije bio povredjen stodvajes godina pa se sad oporavlja, nije placeno obestecenje i potpisan na dve godine. Dogodine moze da se zaradi na njemu.

MEne vise brine placanje ovih brazilaca na pozajmici, koji niti ce doneti pare , niti se zna ko su i sta su.

Doduse, kako se meni cini, oporavak CZ ce ici preko Partizana.
OKrece se situacija, sasvim slucajno sa SNS upravom.
Partizan dovodi SKUPE i NEPROVERENE strance, neke cak i na pozajmicu a Zvezda perspektivne KLINCE na visegodisnje ugovore.

Kojeg perspektivnog klinca je zvezda dovela?

Deo za partizan se slazem ali zvezda je dovela onog sto nije igrao u novom pazaru, rezervu makabija i matorog rendulica kojeg ce prodati nikada

ali pogledaj luku hahahahahahahahah kao neka baba ciganka

Хахахахахах јебени лука најружнији човек у свемиру. Ал брда га готивим.
http://static.mozzartsport.com/img/news/8/1/2/14222824223741.jpg
може ли циганскије лоло

meni je gotivac jer je u fazonu jesam cigan sam i šta oćete koji kurac, ne snebiva se nešto a i ne jede govna sa onim rom

Најјаче је било кад је певао зашто ћутите пичке циганске ономад кад је партизан узео титулу пре три године. Онако, од срца. Кад нисам умро

а и чињеница да је играо за рад. :D
Иначе ове сезоне ће војводина јебати јако, само да иванић не оде, јер је убедљиво најбољи везни ЈСЛ, а и зато што не знам ниједног другог играча осим њега и ждракуле.
Запамтите овај пост

'Оће л' бити преноса?

А на тевеу? Ништа? Курчина?

Ima bre na rts
DAj BOŽE da Aco prenosi ^_^
Aco je jako vaspitan dečak koji woli mamu najviše na swetu