Prijava

па није баш и да им је лако да падају ал ајд ако баш мора...

kakve mi debile placamo milku ipo evra, pa posle recite cigani da nas ova uprava ne sabotira.

EJ milka ipo za jebnog ivanica kome isitce ugovor dogodine, pa mogli da dodaju jos malo i podolskog da dovedu

EDIT: dva miliona jebena

Jel istina ovo što sam pročitao da nam se vraća Medo Kamara?

vraca nam se u snovima

doveli ovog panja za 2 milke

A imam info inace da potpisuje Kleo. Evo 23:19 pa nadjite na netu ako ima info

uzas jebena ode onakva igracina za dva miliona, treba minimim 5

Medo i gospodin Rajkovi... dolaze sutra
dakle, petrovi sklonjen s levog boka, babovia izbaiti i zameniti stevanoviem. Medo umesto onog shto je dobio rveni i to je to!!!
Nanananananana liga shampiona!!!

Aj idi navijaj za FK Jagodinu osvajače kupa 2013. pls

Da, Ivanić je budala. Prošle sezone 10 golova i 6 asistencija. Za ovih mesec dva ove sezone ima 6 golova i asistenciju.

A tek što ćete ga dovesti sledeće sezone kad mu istekne ugovor, to je tek genijalno.

Al zato dva leva beka ne spominje niko. To je ok, al nije ok dovesti jednog od najboljih igrača lige.

i vosa da je nesto zadrzala.
stevanovic i bugarin gej 2 najjaca igraca dovedena u ligu.otisli su oni u kurac i ne mogu oni vise pikati po jacim ligama,al za nasu ligu su kanidja i batistuta.imaju iskustvo igranja u jakim ligama,protiv vrhunskih igraca,a ne ceranje lumbala po ataru igrajuci protiv imigranta iz konga.

Jedini je tu Subić što koliko-toliko valja, ovo ostalo sačuvaj bože, nema tu pojačanja.
Sa Subićem ćemo dobiti malo ofanzivniju vezu, al džaba sve to kad primamo 3 gola od Novog Pazara jebenog.

DESTE GROBARI JER NAM IGRA DORNELAS MAĐIJA NAJVEĆA SLEDEĆU?

:)

Al zato dva leva beka ne spominje niko. To je ok, al nije ok dovesti jednog od najboljih igrača lige.

Pravili smo razne taktike povodom tih transfera i zaključili smo da ćemo uvesti renesansu u svetski fudbal, tako što ćemo igrati sa 3 leva beka. I svi će da budu na beku. Milinković zna. Biće tu i krilo. To se zove leva taktika.

Skočimiš
nema tu pojačanja.

brate,gej bugarin daje golova.nemos ocekivati da oni dovedu nekog za neke vece pare.za nase uslove,dobro su oni odradili prelazni rok.po meni.nema njima ko u nasoj ligi da da gol,tako da im odbrana i ne treba.u evropi ce svejedno ispasti,tako da im isti kurac.

u evropi ce svejedno ispasti,tako da im isti kurac.

U Evropi maksimum je dve nerešene i četiri poraza, a neće biti neuspeh ako izvučemo jedan remi. Svake godine je tako. Sve preko toga, kao da smo u finale LE došli.

jel stevanović potpisao? posto kapiram da bi bio jako moćan napad sa njim abubakarom i žiletom

Juče su pisali kao da je sigurno potpisao, ali prestao sam da pratim u jednom trnutku, jer su smarali sa onim za sve žive igrače "Potpisao je......", "Veliki obrt, nije potpisao...:", "Veleobrt, ipak je potpisao...:"

hahahhaa
kako je lood ovaj lik s jupitera
aahhahahha
komaaaaaaaaaaaaaa

Vo iz kupusa
hahahhaa
kako je lood ovaj lik s jupitera
aahhahahha
komaaaaaaaaaaaaaa

pre 5 minuta

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/e9/09/2c/e9092ce36ef1031f0403a4530f9a5418.jpg

aahahhahahahha
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aahahahhahahahahahhahahahahaha
aaaaaaaaaa