Prijava

jeste. jebes ti to od kad se to salje preko tih struja i kroz oblake. Evo i de gea iz mancestera isto ne ode u real, negde zapelo kaze prilikom slanja dokumentacije, a dje da zapne kad papira vidlo nije sve su to prevarancije svetski iluminati hoce da se zaustavi sport da bismo svi radili za njih

tesla jebem ti mater ustašku

zato ramadani keš u ruke i toeto

Papirologija se u transferima radi isključivo, ali isključivo putem faksa. Nikakav mail, ništa, dok ne stigne na faks ne važi se.

A postoje i klauzule koje kažu da klub može načelno prihvatiti ponudu i ostaviti zainteresovanom klubu i igraču da se dogovore oko detalja. Ukoliko se ne dogovore transfer ne važi.

Znam ja par likova iz kraja bolji su od Dornelasa.

Uvek se pitam šta bi bilo sa njim, u smislu kakvu bi karijeru imao, šta bi sve uradio i postigao da je ostao živ.

Uvek se pitam šta bi bilo sa njim, u smislu kakvu bi karijeru imao, šta bi sve uradio i postigao da je ostao živ.

Svakako velike stvari bi postigao. Bio je mlad, za to vreme netipican napadac, razbijac i tenk. Tip igraca kakav se u Partizanu pojavio jos samo dva puta kasnije, Dragan Isailovic i Aleksandar Mitrovic.

Mance zivi u srcima svih grobara dok je sveta i veka.

Jebote, ja imao 5 godina kada je poginuo. Sećam se da mi je ćale rekao. Ja bio iza zgrade. Igrao fudbal.

Mance legenda, nema šta.
vucicupederu, sjećaš se Bečanovića?

Hehe, Miladina sam bas gotivio iako se od prvog dana videlo da nece biti bas veliki.

Gotivna glava, moj omiljeni igrač Partizana.
Da je trenirao npr. bacanje koplja bio bi olimpijski šampion.

kad smo kod gotivnih groabra, da se ne zaboravi slučajno

http://i.imgur.com/ecoezPT.jpg

Omiljen na sjeveru. :)

Aleksandar Damčevski (?!) vam na probi. Štoper.