Prijava

valjda ocekuju da se vrate mijat,duljaj,savo...kada ih toliko pominju.da igraju,razume se.

Abubakar i Božinov, prema rečima Ilieva, najverovatnije idu u Kinu. Zašto obojica? "Moramo, da bismo nadomestili minus zbog slučaja Živković".

Kako im ja ne bih otišao znači nikad, makar ne igrao više fudbal.

haha sviđa mi se logika
ode vam jedan ofanzivni igrač pa ćete da prodate još dvojicu da biste nadomestili nedostatak tog ofanzivnog igrača

da jasno je da žele da nadomeste finansijski minus ali mislim da mnogo seru
ako nije 50 miliona ugasilo zvezdu neće ni 2.5 partizan

ovoliko blata, spinovanja i vredjanja inteligencije van politickih kampanja nisam video nikad u svom zivotu.

Uprava ocigledno zeli da smanji dug prodajom igraca, a onda prave ovaj brlog kako bi odlsaci prosli sa manje halabuke i satro opravdano.

Njihov primarni cilj je da se zarade pare stranci, a to ce lakse da urade kad se pare vrte prodajom. A onda ce to smanjivanje duga biti samo kvazi argument da ostanu duze.

rezultati su bukvalno na poslednjem mestu prioriteta, sta vise rekao bih i nepozeljni jer #pomirenje

Da dobro me podseti na tu njusku tj na nase njuske koje su nudile 2 milke za njega sad propadaju zbog 2,5 milke od Zivkovica

hehe, jebene amebe su ljudi u Srbiji. Sve zasluzujemo sta nam se desava.

Jeste al za njega su nudili pare jer su mislili da će posle da od transfera dobiju još više, plus što su mislili da će utopiti i $17, a i Voši ne bi dali sve pare odjednom.
Ovako kad pokucaju "investicioni" na vrata, biće...
https://www.youtube.com/watch?v=G3rC2b1FN10

Inače što nosi 17 na dresu? Jer je visok 17 decimetara? lol

Da dobro me podseti na tu njusku tj na nase njuske koje su nudile 2 milke za njega sad propadaju zbog 2,5 milke od Zivkovica

pa to
daleko od toga da ćete propasti od 2.5m
ja ne znam da li vama vredi smenjivati više uprave
što više smenjujete to gori dolaze lol

Treba jednom povješati govna da vise sa reflektora dok se ne raspadnu i da svaka nova uprava ima opomenu. Al dok je demokratije biće i naprednih uprava.

Posle više od dve nedelje neko da napiše nešto na temi...

...NAPRED FMP!!!1

SEREM VAM SE USTA RETARDIRANA NA EKIPU VAŠU JEBALA ME 1.5 KVOTA PIČKICE JEDNE IMATE, JEBALI VAS EVERTONI GOGUE I BEKE I ABUBAKARI!!!1

looool vratio vam terza za košarku

Ker može ovde komotno

ovo cak vise i ne izaziva negativne emocije.

sta uradise od kluba za godinu dana lebtijem