Prijava

Hahahaha kako na početku potrči pa se usere.

Blam ovaj "napad", Vazuri dlaka sa glave nije pala...

Al svaka mu čast držao se dobro.

Vucicpeder ima dobar volej, skoro ko Zidan u finalu sa Leverkuzenom

solidno su se izljubili na pocetku pa posle 15 sekundi krose i volej u glavu

Prva pojačanja(?) za narednu sezonu

Danko Lazović

Nikola Đurđić

Najjači igrači ikada.

Još da dođu Rnić i Lomić na bekovske pozicije ihahaj...

https://www.youtube.com/watch?v=3qY_EyDX6RM

Obratite pažnju na prvih 6-7 min. snimka. Za Đurića smo svi znali da je seljačina, al jbg, Savo ovo sebi nije smeo da dozvoli... :(

iskusno secnut snimak kada je vucelic dolazio.uvek je bio jaje,ne ovi pajvani.nece njega vacariti.ako se ne veram,bio je to on. ne znam koliko je uobicajna tolika provera pre skupstine kluba.kluba! savo degenerik.takva mu i porodica.imaju milione,pobili se oko par jutara zemlje u pizdi maminoj.

Iskusno secnut jer je Pantić retard za Ćurkovića, pa se samo vidi gde "opozicija" pljuje Ćurkovića i kompaniju. A sigurno je bilo i sa druge strane odgovora.

Vučela je majstor spina, zato i jeste blizak VOĐI. Al pazi, navikli smo na svakakve jajare, al onaj prof. doktor debeli Vuletić, kolko bih išutirao tu lobanju ajooj.

U repki i Savo i Kežman i Igor Duljaj jebeni, sve su mi to gotivci bili, valjda bio mlađi, kad kaže neko Savo meni kez do ušiju, al blamčuga jebena šta lik sebi dopušta.

EDIT: Toliko obezbeđenje i sve bilo jer je Bjeka valjda lupio BACIĆE SUZAVAC NA SKUPŠTINI, lolćina haha

za mene uvek mijat bog otac.
i posle precke.
mater mu jebem.ni za pokojnicima vise nisam plakao kao za tu precku.

Sam ne znam sta da mislim za ove uprave. Ne zna se ko je gori majke im ga nabijem, ali me nekako navlaci da budem za Vucelica.

Ova uprava je kompletna SNS-ova, Vučelić je direktno postavljen od strane Vučića.

Da se ne lazemo, svaka uprava u Partizanu i Zvezdi ima kontakte sa vlastima na ovaj ili onaj nacin.

Ali kad malo bolje pomislim, mozda si u pravu. Trenutna uprava Partizana nije uradila apsolutno nista da stane na zulj vlastima. Drugi su u prvenstvu, na jugu su placenici, skandiranja protiv vlasti nema... Tako da je malo cudna situacija.

a cigani sto su slali soli na kosovo?to nista?

Kako neki kazu i ciganska legenda je takodje pomagala u vezi sa Kosovom.

Marko Jankovic iz Olimpijakosa dosao na pozajmicu.

Marko Jankovic iz Olimpijakosa dosao na pozajmicu

Које позиције уме да игра Цетињанин?