Prijava

Haha, njega je pre 6 meseci oterao Anži. Za one sa jeftinijim ulaznicama, to više nije "onaj Anži", koji ima krš para, pa u timu ima Etoa, Vilijama, Žirkova, Lasinu Traorea...
već Anži kome Lazić iz Zvezde igra prvu. Tako da, možda je on vrhunski igrač, ali taj klip sa jutjuba svakako ne znači ništa.

Nije ga Anzi oterao, nije se pojavio na pripremama zbog poznatog razloga.

Sa druge strane, ništa od nabrojanog nije definicija klasične desetke. Naprotiv, opisao si više Đenaro Gatuzo stil igrača, buldoga, nego desetku, što bi naši stari rekli pakera.

Izvini, kad si ti pogledao zadnju utakmicu? Piksi je odavno trener.

Što se Brazilca tiče, negde sam pročitao da mu je omiljena pozicija levi vezni, što igra upravo Mihajlovic,

Mihajlovic u Partizanu ne igra nikakvog veznog vec ofanzivno krilo.

mada mislim da će igrati "iza napadača" kako naši treneri vole da kažu, odnosno polušpica, tj. menadžerski AMF.

Imas bambija konacno.

Ono što mi je smešno jeste da je paći uvek najvažnije da su prvi u selu. Ovi sa druge strane se bar nadaju (bezuspešno prethodnih godina) da će nešto napraviti u Evropi krvavoj, ali ne, paći je jedino važno da se pobedi Zvezda.

Posto verujem da te fudbal nije zanimao poslednjih godina, zahvali Partizanu sto niste u prvom sesiru sa Gibraltarom i Maltom. Da nije nacionalnog koeficijenta, bili bi u minusu. Ti drugi se ne nadaju da ce uraditi nesto u Evropi, vec da ce izboriti neku mrtvu grupu, koju Partizan igra tradicionalno.

Inace... dovodi se ono za sta se imaju pare. Nemamo mi Tadica da nam dovede Gasprom.

Ništa gore nego kad neko ispiše nešto čisto da bi odgovorio, bez obzira što piše gluposti, važno da je nešto napisao.

Na tvoju žalost, opet da ti crtam, hoću boli me kurac.

Zasto je u ljudskoj prirodi da pocne sa pausalnim sranjima onda kad nema nikakav protivargument?

Nista, poduvas onda kurcinu sto te boli i vozis dalje.

Daj manite tu pricu, Tadic Gasprom itd sad su aktuelne mafijaske pudlice

http://arhiva.alo.rs/resources/img/05-08-2014/intext_big/1354388-nikola-pekovic-040814-ras-foto-emil-conkic-2.JPG

pare od droge > pare sa kosova

Usrasmo se od para sto ovaj dade. Da nije drzave ne bi leba imali. Jos kaze kupicu Partizan kad se vrate dugovi. Ma nemoj, neko da ti pokloni deo najtrofejnijeg SD na svetu.

Mozzart pise da je dogovoren golman Cuke Stevanovic.

Mnogo mi se svidja nacin na koji radimo prelazni rok i pripreme. Mirno, tiho bez ikakve pompe, galama je skrenuta na drugu stranu brda gde se igraci preplacuju i dovode bez ikakvog reda.
Kod nas Djurdjic. Leonardo, Jankovic... sjajni igraci. Red bi bio Bugarin da proigra u napadu, ako ostane Mihajlovic bice to pakleni napad. Zadnji vezni je dobar, videcemo odbrana kako ce raditi. Sve u svemu dobar polaz, nema pritiska i ocekujem sjajne rezultate.

I prosle godine vucicupederu je napisao slican post pa je u decembru bilo da je uprava dovela polufudbalere a da SNS unistava klub iznutra..samo kazem, nemoj opet Shomy23 da na polusezoni iskopava post pa da vam se smijemo..polako

Mnogo mi se svidja nacin na koji radimo prelazni rok i pripreme. Mirno, tiho bez ikakve pompe, galama je skrenuta na drugu stranu brda gde se igraci preplacuju i dovode bez ikakvog reda.

Hahahahaha a to se kao dešava vašom voljom. Inače, većina grobara koje znam više su se naložili kad je Leonardo došao nego mi kad je došao bilo ko od naših igrača ovog leta.

Valjda zato što taj Leonardo ima na onom pentagram kurcu sliku s Mesijem, ili šta ja znam...

Čujem imate najviše ciljeve u kupu i ove godine

Ne moze covek napisati najobicniji post bez ikakvih provokacija (i to na temi Partizana) da cigani ne skoce kao munjom udareni. Jbt koji vam je kurac, bicete prvi opet.

Mnogo mi se svidja nacin na koji radimo prelazni rok i pripreme. Mirno, tiho bez ikakve pompe, galama je skrenuta na drugu stranu brda gde se igraci preplacuju i dovode bez ikakvog reda.

galama je skrenuta na drugu stranu brda gde se igraci preplacuju i dovode bez ikakvog reda.

gde se igraci preplacuju i dovode bez ikakvog reda.

Ne moze covek napisati najobicniji post bez ikakvih provokacija

:D

Ne moze covek napisati najobicniji post bez ikakvih provokacija (i to na temi Partizana) da cigani ne skoce kao munjom udareni. Jbt koji vam je kurac, bicete prvi opet.

Da nije "cigana koji skaču kao munjom udareni" ti bi na ovoj temi diskutovao sam sa sobom. A nisi valjda toliko udaren da to radiš. Ni nama se ne sviđa što nema više grobara na sajtu sem tebe ali jbg. Tu smo mi da ne dozvolimo da vam zamre tema.

gde se igraci preplacuju i dovode bez ikakvog reda.

Vau kakva strasna provokacija. Dionisio je tu da predupredi ovakve buduce pokusaje.

Da nije "cigana koji skaču kao munjom udareni" ti bi na ovoj temi diskutovao sam sa sobom. A nisi valjda toliko udaren da to radiš. Ni nama se ne sviđa što nema više grobara na sajtu sem tebe ali jbg. Tu smo mi da ne dozvolimo da vam zamre tema.

Mozda bi i bilo da ne zatrpavate temu cim neko nesto napise.

Da l ce na mućku opet da igraju Ligu Šampiona.

B92: LŠ: Skenderbeg izbačen, menja ga Partizan http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2016&mm=07&dd=07&nav_id=1152342

Mnogo igrača dovedeno, što je uvek bio loš potez. Imamo očigledan primer zašto je to loše kada pogledamo našu sezonu kada je bio bojkot kao i nekoliko prelaznih rokova u komšiluku kada su se oprobali u takvoj politici.
Opet, ne valja odustajati pre samog početka, tako da treba isprskati ciganku, onako kako smo je već mnogo puta isprkali, jer ne pomaže huk severa ni podrška od pedera.......

Kakva nameštaljka

Mora da tamo postoji neki Toljaši, ali i njega će uskoro da zameni neki Kokezi.