Prijava

smislio sam jednu kratku reiki pesmu posvećenu ovoj prilici

bez evrope ostali smo čudnom igrom sudbine
zašto si nas jebao, oh zaglebje lubine?

gledao sam da ne bude mnogo bezobrazna!

Gledao sam. Sa sve produžecima. Ne znam zašto. Jebeni Tomić objasnio džiberaj u onoj jakni. Isti je Gosling u ovom filmu. Kako takva glava može trenirati nekog ko planira da se takmiči u nekom evropskom takmičenju.

lajk

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

PA NIJE NI POČELA SEZONA KUPANJA JBT HAHAHAHAHAHAAHHA

i mogu da vas zezam bez opaanosti jer ako ispadnemo od ludogoreca opet imamo još jedni kolo tj dve tekme u ligi evrope

Ako vi znate šta je liga evrope

HahahahahahHahHAHAHAHAHAHjahahahah

Испали сте од екипе која је јака колико и Нови Пазар или Спартак. Преценио је Пољаке Томић. Чува дебил 0:0.

Utisci sa sinoćne utakmice:
- Komentator koji lupa kao otvoren prozor.
- Nakurčena faca Nece Robena, kome bih rado jeb'o mamu jer ga nije vaspitala.
- Odbrana Poljaka je bila takva da Partizan 4 dana ne bi dao gol.
- Sve više verujem da je Gogua radio dresuru slonova u cirkusu, ima takvu kretnju nesinhronizovanu.
Dakle, lipov kurac utakmica koju nije bilo realno da dobijete, ali bar niste ni pukli (mnogo).

Slabo to nesto cigani, ne osecamo se jebanim na temi.

Idemo po titulu!!!

Koliko je nekad, ne tako davno, Partizan i srpski fudbal uopste bio jači. Žuka, Moreira, Diara, Kleo, Ivanov - igračine kakve nikad više nećemo imati, od domaćih, mislio sam da ovo nikada neću reći, ali Nemanja Tomić mali je C Ronaldo za ove klošare, Ivan Stevanovic desni bek ubica. Nedaj boze da se vratim jos par godina unazad: Jovetic Ljajic, Rukavina

Što je najgore, posle igre onih naših slepaca i nemam volje da prozivam paću.

A meni je najupečatljiviji utisak onaj slepac tomić sa onom jašom i patikicama.

http://www.butasport.rs/wp-content/uploads/ivan-tomic-111-576x392.jpg

zvezda bi isto prosla protiv poljaka.
jedva dobili amatere.
taman se vidi koliko nam je fudbal kurac i koliko im se u ligi svi sklanjaju.
ne tako davno bi malta bila nakantana,a poljaci lagano savladani.lepo im je u ligi,menjace se na tronu,a cim odu u evropu duvaju kurac.

Pre 4 godine u novembarskom derbiju koji je završen rezultatom 3:2 igrao je jedan stranac Ivanov (par) napad partizana mitrović i marković - napad zvezde lazović, kasalica, mudrinski... eh, kad se setim...

Ne razmisljam o otkazu, sledece godina u ovo doba igracemo LS

http://i.imgur.com/xWcLvdV.jpg

АХАХАХАХАХАХАХАХААХХАХАХА

brate,kasalica i mudrinski su dva panja u najboljem slucaju.mudrinski nije znao loptu da sutne kada je bio u novom sadu.bukvalno.a kasalica je jos i gori od toga.

Djurdjic opet sa calmom, izgleda nije mu zarasla glavudza, ona mala posekotina... dal nije hemofilicar jebo mater, svakakve smo kupovali

Mislim da posle duze vremena imamo 10+ miliona igraca ako ga sacekaju. Milenkovic mali, bolji je od Savica u svoje vreme.