Prijava

Opozicija u Partizanu je povezana sa istim onim ljudima koji vade Zvezdu iz bule.

Sa kim su onda ovi iz Partizana što su u poziciji. Mislim svi znamo da su SNS, ali po ovome što si ti napisao ispada da su obe strane isti kurac, što onda opet znači da sam i ja u pravu kad ti kažem da se međusobno nameštaju.

Pa eto sam si rekao, 50 godina uprave stabilne, sad odjednom haos. Losa im je procena, medju grobarima ima opasnih ludaka, cas posla bude kabum

medju grobarima ima opasnih ludaka, cas posla bude kabum

Ni blizu. Da je to tačno, grobari ne bi dozvolili da im cigani vode tribinu.

Pa nisu grobari ni dozvolili. Dozvolila milicija i vlasti.

Milicija lol

Tako komunistički.

Ajde ne kenjaj Gonzo. Opozicija u Partizanu je povezana sa istim onim ljudima koji vade Zvezdu iz bule. Ne pricam o navijackim stvarima, vec o politicko-finansijskim. Kurac bi murija dolazila da nema politicke volje.

Nije tačno već čisto držanje fotelja, kao što je i rečeno. Skupština ide lagano, biće seksa međunjima velikog

Paća sad prolazi kroz ono što je Zvezda nedavno. Vi ste se nama podcmevali mi vama c
Delije - Gospoda su

Što znači da će za 2 sezone nama klepiti 30 milki u budžet i Terza će biti predsjednik.

Terza šampion, menja klubove ko čarape.

Nije tačno već čisto držanje fotelja, kao što je i rečeno. Skupština ide lagano, biće seksa međunjima velikog

Ajd da preformulisem onda da me ne jebete. Onaj koji ima mogucnost nema volju i ne zeli da spreci skandale, svadju i destabilizaciju. Iz kojih razloga ja mogu samo da se dosecam.

nema novi terza kada je tu bjeka.bjeka je bio terza kada to nije bilo mejnstrim.doduse,nije bezao u oklone zemlje kada je bilo frka,pa se posle vracao kao da nista nije bilo.
i djuric je furao frizuru kao terza.ne veruj coveku koji se ceslja ko terza.

Terza nije bežao nego je bio na doškolovavanju!

Haha pa ja glasam za Vučića jebenog, kralj.

Partizan doveo golmana koji je deklarisani i zakleti Zvezdaš. Ali golman hahahah

Prošle sezone primio 7 komada od Zvezde aaahahahahahah

TITULA JE NAŠA!

partizan ne voli davati golova.bugarin gej peder im sedi na klupi,a doktor fudbala je za sve tamo.

тачно нас надиграше. ајде играо сам гг бему дете

Ja cujem sve sa stadiona kad vas karaju heheh
Tv mi ne treba uopce

A kako drugacije gol da date nego iz penala
Pa da