Prijava

Taj mali nek krivi ludu od majke mu, a ne oca Alberta. Da je ova ciganstura bila normalna nikad do ovog ne bi ni doslo.

Dobro bre bombas ne seri nije ovaj cvecka ko zna koga je jebo sa strane i sta je radio al siguran sam da nije sotona licno da ga ovako ocrnjuju. Nego nasli budalu od ove lujke koja je spremna da se blamira po teveu pa daj da silujemo dok moze zovi zastitnike svega sto postoji preko dece je najupecatljivije jos ako kazemo da ju je trudnu maltretirao ihahaj na korak smo od zene predsednika

Alo bre kaze pre neki dan u novinama pare koje nije dao za alimentaciju nek da za sanduk detetu iz drugog braka... Pa idi u picku materinu cigansku, klasicna ona nestabilna frustrirana ciganstura

Zar nije Albertova, bivša žena mu, slala njemu neke poruke sa veoma odvratnim tekstualnim sadržinama?

Jeste, i ja sam ispizdeo kad sam to čitao jer jebote mnogo moraš da budeš bolestan da to napišeš. I prvi komentar mi je bio kad sam je video boli je kurac bar usta napumpala...mada opet, ako si se već obavezao nešto da plaćaš, plati jbte, svojoj deci plaćaš. Mada, ono izdrkavanje "nemam leba da jedem, ali deca ipak idu u privatnu školu" je takodje fuj, bljak, odvratno. Nemaš pare, ok, nemaš, prebaciš se lepo u regularnu školu i to je to. Što bi njima Batica i Savo pomagali? Nisu ih oni pravili. I šta koje pičke materine dete dobija u tom Rudjeru za 12 soma evra godišnje? Za te pare 3 fakultet možeš da završiš.

Naucila ciganstura da se bahati, pa sad kad nema svi joj krivi, ko joj bre jebe mater... Inace siguran sam da Albert nije dozvolio da se deca pate. Znam lika koji je placao sve zivo deci, znaci oces patike , pokazi koje, kompjuter, sve zivo sta im pada na pamet daj racun i placeno je za decu. Ali neda dinar u parama da ne trosi kurva, pozdravljam

A jbm li ga... ako je skovla kojí se kurac kote ko zečevi. ej, 3 deteta naštancali pa shvatili da nije to to. Pa majke vam ga glupe baš.

Bio sam i ja u toj situaciji da me zene cerece ovako i satanizuju pa sam zaglavio tvorza kad mi je dokurcilo pa sam im jebo mater

ko ga jebe kada je nasao da zeni raspalu romkinju.verovatno je nasao kraj puta za 20 maraka,pa se primio.

Smotao je kad imala 14 xD jeb'o ga pas ludi ako je stvarno ciganka onda je mogao i neku očuvaniju da nadje, a ne polovnu toliko...

Svašta je i Lola trpo.

A jes da ima tu psihopatsko-neandertalsku facu.

Naš Partizan danas slavi 71 rodjendan.

Srećan rođendan našem Partizanu.

Dobro pamtim sve.

Avangardo, šta ćete na Pink2? :/