Prijava

Tacno. Mada prevrtao bi se i da je odgledao prvo poluvreme npr.

Dokle cete bre da namestate? Aj sto namestate nego usput i kukate

sve najgore i ovde jos jednom da pozelim propalom fasistickom pokusaju od kluba sa banjice i njegovim igracima i navijacima

ofk je ispao iz lige, jos ovu plavo belu druzinu da isteramo pa da se igramo fudbala

prsli mozgovi od duvanja lepka pa ispustaju majmunske krike

jos samo reci da su navijaci partizana mentalno zdravi.sa sve onim zabranjenima,ovakvima onakvima.
daleko od toga da branim navijace rada.

ovo su samo neki moji licni afiniteti i zapazanja

Najveća govna. Tripuju ultra Srbe a samo seru po istoriji, kulturi i svemu što je srpsko. Kad su Srbi bili multikulturalan narod oni ni u planovima nisu bili. Za paketić mokrog spida bacaju ljagu na sve navijače.
I ONDA NA SVE TO, na sve te rasističke ispade i najgore vrijeđanja - Evertonu se prijeti suspenzijom. Narod je dotakao dno.

Nije narod dotakao dno, dotakli su oni koji ga vode. Ova narkomanska bagra nije od juče, rušili su pre univerzijadu ispod gazele, rade prljave poslove kad zatreba. Ali narod koji je većinski za šešelja i njegove učenike ništa bolje ni ne zaslužuje, zato će se vjek vjekov valjati u sopstvenoj kaljuži i biti sramota sveta i čovečanstva.

Zato se grobari bore za interese ovog naroda, vrv su i oni poceli da salju so na kosovo xd

mi smo se oduvek borili za interese ovog naroda, kako ide ono na Marakani spasi Srbiju i ubij se Borise, da dovedemo drugog koji će potpisati briselski sporazum

I ONDA NA SVE TO, na sve te rasističke ispade i najgore vrijeđanja - Evertonu se prijeti suspenzijom. Narod je dotakao dno.

Znas i sam da mu se ne preti suspenzijom zato sto su ga vredjali. Pa jedan Baloteli je sto puta DOBIJAO PO USIMA zato sto pobesni kad ga vredjaju i slicno.

Jesi video mozda sta su pisali na transparentu? Osim majmunskih krika to znam, ali nesto su napisali

mi grobari radije čitamo ruske klasike, transparente i informer drugi čitaju

jajare su se utalile sa zvalavkom jos od kad je dosao na vlast imaju dogovor da ne talasaju sto se politike tice dok on ne kaze

sva jezgra navijaca kontrolisu sluzbe, ali ova fasisticka tvorevina mi nikako ne ide u glavu jebeno, koja je svrha njihovog postojanja?

secam se njihovog transparenta jednog " SRBIJA SE BRANI NA RADU" jebala ih Srbija sve na gomili bezmozgase

evertonu se preti suspenziom jer je eto reagovao na to sto ga je neko prozivao na osnovu boje koze, SVE NAOPAKO

jel preti neko domacinu oduzimanjem bodova mozda?

Pa sve naopako, trebao je da se smije što njega crnca nazivaju majmunčinom na najgori mogući način. Pokazao im srednjak i neka je, kamo lepe sreće da je imao bombu da baci na gamad, pobije govna i da se završi više sa tim fašistima jebenim.

http://static.mozzartsport.com/img/news/2/3/c/14880422848279.jpg
zašto su oni koji imaju nešto da poruče uglavnom nepismeni

svi su oni zarez evi hahahah

A sto se ne raduje onaj dunster?

Fali slovo izmedju i i e xd

Hint: misevi xddd

Pa ovo dole im je apostrof, nego su nepismeni pa ga pisali dole, razumeš, aahahah

Cenzurisu ko zajk, a pritom misle da je mis ruzna rec haha