Prijava

jel ti to djed na slici, ps

E moj ti...ne poznajes najveceg od svih nas

Najveci srpski kockar je lepa lukic

hah sad sam upalio hakerski mod, desnii klik - new tab

E al lici malo na mog dedu pokojnog, kevinog caleta marinka. Brkovi frizura i usi ogromne klempave

ps daj broj neke dobre kurve do 1500din

nadam sa da nisi mnogo povukao na kevinu familiju

ponosan sam kakva smo gospoda ispali, sportski smo cestitali titulu i ogradili se od zgadije iz nasih redova, sad je red na vas da iskulirate i da nas pustite po koji derby

Isti sam on brt jos nosina velika siroka ne pitaj. Jedino sto nemam brkove samo nego i bradu i usi mi nisu bas tolike ali jesu klempave

ja predlažem da svi Grobari do kraja sezone zdušno navijaju za Zvezdanu, pocrkaće nam komšije pa šta ćemo onda?

Čitam kako se brukaju, kad radiš kampanju protiv nekog moraš da imaš jake dokaze koje iznosiš javnosti, a ne ove gluposti kojima prvenstveno navlače bes svojih navijača kojih je ostalo 300 na stadionu. Evo na primer iznesu uzeo Voždovac pare, čovek izađe i kaže imamo više para od svih koji vam je kurac šta lažete, napadnu ćelavog Slovenci iznesu dokumente uefa ajde beži u kurac budalo. Samo smešni ispadaju i još više se ukopavaju. Na drugoj strani kažeš dobili su penala u sezoni koliko Real i Barselona zajedno, tačno i proverivo, znači Sikimić vredi koliko Mesi i Ronaldo.

Ponavljam, boli me apsolutno za fudbal gledam košarku, ali neznanje pre ili kasnije dođe na naplatu.

Zamisli da vam uzmu sad ovu titulu hahaha pa to bi pisanje bilo

Mada svakako ce vas ujebati nis jbg pa nece biti potrebe za tim

Živim za dan kad će ona fufa iz Železnika propasti, za ovu sramotu me zaboli kurac.

mozda ce pravda biti zadovoljena pa ce se pronaci u narodu neki novi Coki koji ce organizovati ubistvo Cokija kao sto je Coki organizovao ubistvo Djindjica

Ne znam, samo znam da su ljudi iz Zvezde svojom glupošću totalno demotivisali cigane, a sa druge strane motivisali grobare bolje nego iko u istoriji. Ono što je Vučić razbijao 5 godina Terzić je poništio za mesec dana i za to će platiti gazdi.

Jebace vas real sa nisave pa cete lizati sve ovo sto pljujete opustite se malo uzivajte ako ima nesto za uzivanje