Prijava

Leonardo ako će da se vrati samo da bude klupski fotograf, pošto već obožava da instagramiše

iksDEDEDEDEDEDE

http://rs.n1info.com/a290117/Sport-Klub/Fudbal/Stojkovic-se-vraca-u-Partizan.html
u nekoj teoriji ako odemo na sp samo nam fali da golman iz nase lige bude prvi golman.
ustvari,ovaj ce biti svejedno,pa sve i da bufona imamo.

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/2893953/kljajic-potrosio-kredite-partizan-resava-golmansku-krizu-iznenadicete-se-izborom-crno-belih

Najjači deo

Đukić gubi strpljenje

... pa dobro je što nije krenuo da ga gubi kad bi ispali iz kvalifikacija za LE i odmakli se prvoplasiranim ekipama na tabeli jedno 9+ bodova...

Чек, а како то да се врати Леонардо?

Zajebali ga Arapi il on zajebo arape, a zajebao pre toga i francuze koji ga hteli kao premalo novca, pa je sad pitanje da l ga Mec beše i dalje želi....

Zena nece da zivi tamo

scepovicu rekli oni sto su mu maltene otkinuli ruku kada su mu skidali traku da ce mu stvarno otkinuti nogu ako ostane na terenu,pa je brze bolje izmislio povredu da bi pobegao sa terena.
utakimca big bul bacinci-bane raska 98 godina, kup na livadi.taj rang

Mi losi, oni uzasni

Jebem vam mamu dokle vise da me rusite trece kolo za redom terajte se u kurac

GLEDAJ OVO SAD I PONISTAVA GOLOVE MARS U KURAC

Solidnih 0:0,dinamicna I atraktivna utakmica

Ovi su u rangu jednog Radnickog iz Nisa, samo sa vise crnaca

ovi iz videotona kao da su invalidi.pola njih se povredilo.cekam da pocnu da kolabiraju

Jebemti da jebeni Vardar iz Skoplja bez trenera dobije 2:0 FENERBAHČE a mi od Videotona jebenog 0:0 i to uz 2 naša trenera na klupama.....

Dobro je da se vratio stojke, videoton je imao jednu sansu sto znaci da bi kljajic primio 2 gola. Igra slaba, mi pred kraj jos kao da smo zadovoljni iksom, a madjari odjednom nesto navalili prema napred ko da oni nisu zadovoljni sa 0:0. Loodnica

Hahahha sad htedoh da kažem ovo bi barem što se one šanse u 92. minutu tiče bilo 1:0 sigurno, ali sigurno da je Kljajić bio na golu... ovako možda i da se nadamo

Dobro pozicionirani Mate Patkai (Videoton) je bio prvi na odbijancu kako bi uputio udarac nisko posredini gola. Ali Vladimir Stojkovic je sjajno reagirao kako bi zadržao loptu izvan svoje mreže. Navijači ne mogu vjerovati. Bila je to čudesna obrana!

Баш су добри шокачки клубови ове године