Prijava

Kakva midžet gejština kad ima ona riba elf? Što naši prevode Šmaug, kad lepo kažu u filmu Smaug? Najjači mi je prevod Nekromansera-Volšebnik!

Nemoj samo da spojlujete, ubiću vas. Mislim, niste još, ali

Kakva midžet gejština kad ima ona riba elf? Što naši prevode Šmaug, kad lepo kažu u filmu Smaug? Najjači mi je prevod Nekromansera-Volšebnik!

Mislio sam na prvi deo, nisam skapirao da je priča o drugom.

Добро је урађено, бољи је од првог дела. Засметало је оно остављање пола дружине у Језерграду због Килија. У књизи је баш страва кад сви уђу у Еребор, овако их пола фали. Виловњакиња је до јаја, лепо освежење, Леголас је постао више Рамбо него раније. И много акције у последњих пола сата, могли су мало да смање то. Некако ми је филм постао рамбовски, много кидају ове зле, велика надмоћност. Ал јебига, све у свему је добар и свиђа ми се.

gledah malopre ovo.
mislio sam da od poslednjih 50 strana knjige ne moze nesto mnogo da se uradi, al sam se zajebao, moze ogromno sranje da se napravi.

ako niste jos gledali treci deo, ustedite pare za kartu i potrosite na neku drogu, odgledajte interstelar ako niste ili tako nesto, zdravije je od onog jebanja u mozak. plitka prica za decu, neka kao romansa ljubav boli, patuljak al veliki kurac, samo jebeni efekti, 3D sranje i pokusaj da reditelj smisli neku svoju pricu kako se zavrsava knjiga, koja je ispala ocajna. mislio sam da ce da bude kul bar neka scena borbe blabla, a ispalo je da je najzanimljivi lik poginuo na pocetku filma, ubise ga u srce.

sranje. dosta vece sranje od drugog dela koji je bio malo vece sranje od prvog koji je bio prosek. koj li sam kurac pa gledao sve u bioskopu.

FIlm kome su prva dva dela govna ne treba gledati, stara poslovica opet naših starih.
Jebeni Hobit