Prijava

1. Да се врати разлог брисања дефке - Смањиће се смарање модова и дефки типа

Што сте ми обрисали дефку, јебем вам матер.

Може да пише умјесто онога 'Ова страна не постоји' нпр

Дефка је обрисана јер је _______ (плагијат, неквалитетна, дегутантна...)

2. Да се дода још који мод. Деси се да су понекад ту 5,6 а некад нико није ту, и прође много гована, а дефке вриједне пажње остану затрпане на другој, трећој и четвртој страни. Дакле, пожељно је да се стално 'пречешљавају' нове.
Мислио сам у почетку да би модерација дефки као и постера била добра идеја, али сад мислим да не би, већ би више модова било боље рјешење.

3. Дугме ЗА БРИСАЊЕ да се врати, олакшава се модовима поса'. Злоупотреба - бан од један дан.

Ето.... Нису неки велики предлози, али би ваљали свакако.

Jebem mu mater, ako 15 moda nije dovoljno....sta rade onda oni...lade jaja?

Предлогчићи

:кхм кхм: геј! :))

+ предлогчић. Увести нешто као мини админа на канунтеру. Не може да сере много ал опет је користан. То треба дати онима који висе овде.

kaizene daj polumodove dobri autori vapimo za njima...

Sve tri prijedloga su dobri, ali ovaj treći JEBE. Ako se vrati, možda i pođem čitati definicije. ZA!

Jebem mu mater, ako 15 moda nije dovoljno....sta rade onda oni...lade jaja?

Ладе или не ладе, гована прође вазда. http://vukajlija.com/forum/teme/25144-prijavite-tudje-definicije-za-brisanje-i-autore-plagijatore?strana=1#post_1503477 ево ово је било само пар страница, 5 или 6 можда... Провукла се говна или нису модови пратили, што знам ја, углавном, није доста очигледно.

:кхм кхм: геј! :))

Није уопште, баш је суперишка :)

Да, што веле Цокулић и силар, може и полумодови, што год, само да се бришу дефке

Ovaj Smarko,bojim se za njega.

Sve tri prijedloga su dobri, ali ovaj treći JEBE. Ako se vrati, možda i pođem čitati definicije. ZA!

ја сам га користио јако често, е сад што су неки само офрље лупали, не знам... Али ето, да се и то исправит баном од дан.

Ovaj Smarko,bojim se za njega.

Ш'о, ти чије се име не смије изговорити?

Гаговани, наслов ти је никад гејскији.

суперишка

Предлогчићи

Evo ništa.:D

Ајде ти, мојне ми спемујеш тему овуда, да не буде проблема.
Што сте се уватили за наслов, намјерно сам написао да буде педерски, мерак ми био нешто, јеба' вас наслов, ја ово, ја оно, убит, заклат.

Jebemliga, neće svi ofrlje lupati! Ako mod vidi da neka definicija ima šurnajest prijedloga za brisanje, ne mora ni čitati, odma' neka reže. One koje imaju po prijedlog - dva, neka pročitaju prvo.

Evo da n espemujem.I ja mislim isto što i ti o ovim tvojim predlogčićima.

Џими може један пвт са предлогом. Није спам и то ?

Protiv sam za ono dugme "za brisanje". To je bilo sranje.
Ovo ostalo za.

Ајд да не буде да само оптужујем Смарка да је геј, ја ћу да кажем да су предлогчићи супер-дупер. :)

Kako to misliš Smarko dugme za brisanje? Defku može da mi obriše bilo ko tj. kako se kome kurac digne? Na defku koja ima 150 pluseva kliknem na brisanje pa mi se jebe baš za ban od jednog dana! Protiv!