Prijava

Iako sam svojevremeno izjavio da Kaizen ne sme više nijedan predlog da prihvati, moram da otvorim ovu temu jer ovaj predlog ne mora da podrži Kaizen da bi zaživeo, niti bi trebali moderatori da ga podrže.

Ovako, ja sam zamislio da svi vi (koji ste dovoljno pametni da koristite forum i koji se smatrate dobrim posterdžijom) svaki dan ako ste u mogućnosti napravite jedan poster, jer se samo tako može poboljšati kvalitet posterske sekcije sajta koja najviše trpi zbog popularnosti sajta.

Eto, ko oće da podrži predlog, nek se upiše na temu i nek počne koliko sad da pravi postere...Normalno, moderatorke će da procene da li su dobri ili ne (jbg dolazim u kontradikciju sa prvim pasusom, al ajde)

Jer: Dobar posterdžija nije posterdžija!

ma sta se trudis vidis da ovo propada iz dan u dan. bolje da se obrati paznja na definicije vise nego na postere, jel vidis ti covece sta zavrsava na naslovnoj.. i naravno dobre defke ne mogu doci do izrazaja zbog vicoteke na vuki.

zatrpaće ih gomna grofe, nego il' da se ženama plati za to što rade il da se uvede još koji mod pa da pomogne...ovi predlozi o predloženom predlogu na predlog nemaju nikak'i uticaj, a džabe onda urradu,sunglasses@night i ostalim kreatorima vrhunskih postera pos'o...

ma sta se trudis vidis da ovo propada iz dan u dan.

ma znam, nego čisto rekoh da dam neki predlog.

bolje da se obrati paznja na definicije vise nego na postere,

To je bar lako. Kvalitetni autori i dan danas pišu. Dok kvalitetne posterdžije su potisnute.
Treba opet da se istaknu.

ovi predlozi o predloženom predlogu na predlog nemaju nikak'i uticaj,

Pa da, zato sam i reko Kaizenu da ne prihvata više ništa. :) U pravu si.

a džabe onda urradu,sunglasses@night i ostalim kreatorima vrhunskih postera pos'o...

Što džabe? Mislim realno im je džabe...ali bar će imati još jedan zdrav teren da istaknu svoju kreativnost koja će im pomoći i na drugim poljima (al ga uziljavih sad)
i to ne samo oni, nego i musssashe, pekky, sunshine, zazleni (odkad on nije stavio poster), petroff (ali se retko pojavljuje on), Mr. Moon (gde je on uopšte) i ostali...
Svako od njih po jedan (ako su ktitori može i više) i eto po deset dobrih postera dnevno (jer naravno ne mogu biti non stop i oni inspirisani) i eto boljeg okruženja za postere. Mala pomoć moderatorkama.

A ako se pa oni ne jave na temu...onda bilo ko, ko se javi imaće svaki dan bar milion puta bolji poster od ovih danas.

Ja sebe ne smatram dobrim posterdžijom, ali ću da pravim postere za sve pare!

Nisam dobar posterdžija al me oće ovih dana sa posterima.

Udri i ti...sad ću da ti izlistam postere, u stvari obojici.

Praviću dobre postere do poslednjeg daha i poslednjeg delića inspiracije.

edit: Sad sam u tripu jer sam odgledao kineski ratni film. lololol

Uf, moram malo i to da probam, nisam duuugo.

I dođe ovo pročita neki fejsbučar koji misli da su mu vrh posteri, i krene da posteriše.

Kajzenu i odgovara da na sajtu budu govna posteri, tada ima lajkove na fejsu, veću posećenost itd...

Ajde, Matrikseeee :)

I dođe ovo pročita neki fejsbučar koji misli da su mu vrh posteri, i krene da posteriše.

Pa može i tako. Valjda će jednom da potrefi. Ali su male šanse da fejsbučar upadne na ovu temu i da pročita ceo moj prvi, to jest, uvodni post. Posterdžije to ne rade.

Ne znaju fejsbučani da postoji forum i ako oće oči da im istera. Ne dolaze oni na forum.

Kvalitetni autori

Se mogu na prste nabrojati..

Problem sa posterima je lako rešiv. Jednostavno se izbaci ono kako-se-već-zove što automatski pravi poster tako da moraš da se potrudiš i poster napraviš lepo u Peintu. Ko ima dobru ideju za poster neće mu teško pasti da se iscima pešes minuta, a ovima moronima koji pičkom svojom dođu jer mogu da naprave govno svojim štrokavim prstom iz tri klika će ista stvar sigurno teško pasti.

Doviđenja prijatno ololo.

Problem sa posterima je lako rešiv. Jednostavno se izbaci ono kako-se-već-zove što automatski pravi poster tako da moraš da se potrudiš i poster napraviš lepo u Peintu. Ko ima dobru ideju za poster neće mu teško pasti da se iscima pešes minuta, a ovima moronima koji pičkom svojom dođu jer mogu da naprave govno svojim štrokavim prstom iz tri klika će ista stvar sigurno teško pasti.

S ovim si ga čini mi se: promašio...kakav bre pejnt kakvi bakrači, to su besomučno brisali u prvim danima...gotova slika, dobar komentar i aj vozdra...ljudi inače i nemaju pojma s pejntom.

Se mogu na prste nabrojati..

Ovo je već preterivanje.

S ovim si ga čini mi se: promašio...kakav bre pejnt kakvi bakrači, to su besomučno brisali u prvim danima...gotova slika, dobar komentar i aj vozdra...ljudi inače i nemaju pojma s pejntom.

Nemaju pojma ni sa pisanjem pa opet pišu.

Ranije nije bilo automatskog pravljenja postera? Nem' pojma, kasno sam došao lolo.