Prijava

Сосе, твоја тема је критиковала рад модератора и одабир постера, а не квалитет истих. Не могу ја да одаберем нешто врхунско у океану гована, једноставно.
Друго, твоје решење проблема је засновано на напушавању модератора што одабирају глупе постере од оних глупљих, док је овде решење проблема сасвим логично и коректно.
Хоћете квалитетније постере? Узмите па их направите.

Не могу ја да одаберем нешто врхунско у океану гована, једноставно.

Jeste, u pravu je mylyca, nemaš šta da odabereš.

Mylyca objasnila...Stvarno je muka sa ovim glupim posterima, treba da se naprave neki kvalitetniji da bi se još lakše videlo šta je đubar.

Одакле потиче та манијакална опседнутост постерима?

Od sira i vojne muzike, brate.

Ljudi više vole da gledaju u slike nego u rečenice. To je prosto ko dan da su ljudi više opsednuti slikama nego rečenicama.

Уз дужно поштовање Оу Пију, лимебо педу да се нешто трзам око сајта, кад самом власнику очигледно шиште јајца и за квалитет и за предлоге. Ако мисли да ће ова најезда нових корисника на сајт да се настави тим темпом, нек размисли опет. Казане, не разумеш експоненцијалну функцију, децхко-сан! Људи су ограничени. У сваком погледу.

GM u pravu si, i to moram da kažem, ali jebi ga, ipak mora se i reagovati nekako, ap ako uspeš, uspeš :)

Jebiga, ja ovih dana nisam mogao ništa pametno da smislim pa sam sad okačio tri glupava.

ma samo napred, sad ću ja da pregledam neke :)