Prijava

Другар ради неко истраживање, па му требају разни мотиви за физичко насиље према брачним партнерима да напише рад, па реко' да му помогнем.

Овако...

Ви који сте ожењени, а бијете своје жене - зашто то радите, који су вам мотиви и колико често и у ком интензитету то радите? Шта је то што вас натера да изгубите контролу и дигнете руку на своју драгу? Или не мислите да је то губљење контроле, него је једноставно нужно, како би се завео ред и мир у кући? И како жена реагује на то? Је л' добро подноси, онако стоички, или се буни, па вас тера да удвостручите интензитет макљања?

http://www.allpsychologycareers.com/images/military-domestic-violence.jpg

Ви који сте ожењени, а не бијете жену - да ли постоји ситуација у којој бисте је ипак ошинули онако мушки преко уста, само да завеже већ једном? Је л' планирате да лемате жену у скоријој будућности? Ако не, зашто? Да ли мислите да то једноставно није океј радити особи коју волите? Да ли се плашите последица? Или нешто сасвим десето?

Ви који сте ожењени, жена вас бије - зашто вас бије и зашто јој то допуштате? Како подносите то и да ли делите своју патњу са околином или вас је блам што вас жена бије, па потискујуте бол?

http://www.oneinthree.com.au/storage/images/fryingpan3.png?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1258066535779

Ви који нисте ожењени, да ли планирате са бијете жену? Мојне се фолирате и да кажете 'никад нећу да дигнем руку на женско', јер је огромна већина насилника над женама исто то тврдила пре уласка у брак. Дакле, који би били ваши мотиви да јој завалите песницу у вугла?

Жене, за вас иду иста питања, дакле, ако сте удате, је л' бијете мужа? И чиме га бијете? Или преферирате психичку тортуру над њим?

За крај, једна лепа песма познатог песника:

Mrzovolja

Žena mi je mrzovoljna,
namrštena i samodovoljna.

Ona svoju mrzovolju leči,
u wc-u, dok riba i kleči.
Kleči, riba, leči mrzovolju,
dok mi glanca toaletnu šolju.

Moja draga mrzne volje jeste
u kuhinji dok riba.
Kaže, mnogo zdiba.
A mene baš briga, šakom je u glavu.

Pogled ledi kosti, ona mene sluša
Jer ako li neće,
teško njoj, teško njoj.
Sve je ovo potencijalno,
Jer me mnogo voli, pa sve radi kako treba,
te ne mora da radi pištolj.

Nikad neću tući ženu. Nema potrebe, ako bude potrebe mogu da je povredim na 100 drugih načina koji će je i više boleti.

Ви који сте ожењени, а бијете своје жене - зашто то радите, који су вам мотиви и колико често и у ком интензитету то радите?

Impliciraš da ima nekog drugog razloga da se to čini do psihičkih oboljenja. Ima samo jedan razlog zašto muškarac bije ženu, decxko.

Neću ni ja. I nemoj da sad dođe neko da kaže: "Otkud ti znaš?!", ne neću!

Fizičko nasilje ljudi primenjuju u nedostatku argumenata i nemoći jer gube u raspravi. Ne može se baš sve raspravom rešiti, ali...

Ви који нисте ожењени, да ли планирате са бијете жену? Мојне се фолирате и да кажете 'никад нећу да дигнем руку на женско', јер је огромна већина насилника над женама исто то тврдила пре уласка у брак. Дакле, који би били ваши мотиви да јој завалите песницу у вугла?

Moj odgovor je ne, nisam ni za jedan vid nasilja, a kamoli nad voljenom osobom.

Neću ni ja. I nemoj da sad dođe neko da kaže: "Otkud ti znaš?!", ne neću!

Стварно, откуд знаш?
Ево, и Френки каже:

Nikad neću tući ženu. Nema potrebe, ako bude potrebe mogu da je povredim na 100 drugih načina koji će je i više boleti.

а из тог поста избија садизам. Значи, он би волео да је повређује, само што мисли да је прихватљивије то радити на нефизички начин. Опет, да ли је то боље по његову будућу жену? Или је боље да је само ишутира и мирна бачка?

Другар ради неко истраживање, па му требају разни мотиви за физичко насиље према брачним партнерима да напише рад, па реко' да му помогнем.

Ali kako si ga lepo zamotao...

EDIT:
Ova slika je objasnila:
http://www.oneinthree.com.au/storage/images/fryingpan3.png?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1258066535779

Celofan ganc nov.

Ви који сте ожењени, а не бијете жену - да ли постоји ситуација у којој бисте је ипак ошинули онако мушки преко уста, само да завеже већ једном? Је л' планирате да лемате жену у скоријој будућности? Ако не, зашто? Да ли мислите да то једноставно није океј радити особи коју волите? Да ли се плашите последица? Или нешто сасвим десето?

Ovo mi se dešavalo, da imam želju da zavalim nekoga po sred pičke a mogu i to bez posledica. Mislim i na muškarce i na žene. A zašto nisam? Pa zato što nasilje ne rešava ništa, samo pogoršava situaciju i zato što to nije ispravno, i dobro se kontrolišem valjda.

Стварно, откуд знаш?

Znam, jer mi je to mnogo jadno, i kad god čujem ili vidim negde tako nešto, zgrozim se i dođe mi da ubijem tog lika.

Ali kako si ga lepo zamotao...

Ахахаха! :)) А није то што мислиш, стварно је озбиљно.

Дакле, спемери и геј СТОП!

У ствари, може и геј, што да не?

Дечко, је л' планираш да бијеш мужа кад се геј бракови озаконе?

Odoh sad, nešto očekujem da će ova tema imati preko pet strana kad se vratim večeras.

KAŽEM

Ja spadam u ove, najpoželjnije neženje, čini mi se. Držim se stava da ne treba udariti ženu, osim ako na tebe ne nasrne nožem, ali sada da nasiljem zavodim red, to baš i nije bistra ideja. Muž treba da bude zaštitnik svoje žene, ne da joj pravi šljivice i lomi rebra, naravno u afektu svaka osoba može da uradi nešto što ne želi, dešava se, ali samo da ne pređe u naviku. Motiv kao što rekoh da joj zavalim pesnicu u vugla jedino ako krene na mene sa hladnim ili vatrenim oružjem, eksremnost odgovaram eksremnošću, samo u tom slučaju.

) А није то што мислиш, стварно је озбиљно.

Zasxto biješ ženu djimi decxko?

Tema je glupava. Deluje mi k'o traženje opravdanja za krivično delo.

а из тог поста избија садизам. Значи, он би волео да је повређује, само што мисли да је прихватљивије то радити на нефизички начин. Опет, да ли је то боље по његову будућу жену? Или је боље да је само ишутира и мирна бачка?

Frenki sadista ololo.

Muškarcima generalno brak ne prija... :)

ja sam nesto podeljen otprilike sve po zasluzi nisam do sad ima ruzna iskustva al kad bi bila situacija mozda bih to i uradijo al bi stvarno morao da postoji najgori moguci razlog...Protiv sam toga definitvno al za neke je batina iz raja mnogo mnogo dobrodosla.

Zavrnuo bih joj šamar ako baš TEŠKO izvređa članove moje prethodne porodice... Npr. tvoja majka je kurva, sestra ti se jebe po kafanama, tvoj otac je pijani kurvar... bilo to istina ili ne.
Zbog toga bih se uvek potukao s' bilo kim, do krvi, zašto i njoj da ne zavarim koji vaspitni...?
Kontam da se ne bih nikad oženio ženom sa toliko primitvinim stavovima, pa mislim da do takvih situacija neće nikad doći...