Prijava

Na velikom broju defki može se naići na komentare tipa "primer kobjasnio, pao sam od smeha" itd.. Pa reko bilo bi lepo kada bi takve defke ođe lepili i delili sa ostalima koji možda nisu iste videli. Ne moraju sve defke biti popularne, odlično ocenjene ili dobre same po sebi, ovde je važan samo primer. Podrazumeva se da znate da nema lepljenja svojih defki, pa neću ni napominjati.
Dudarim kamen temeljac:
Poslednja dva koja su me naterala da pokažem zube i rafalno ispaljujem vazduh iz pluća: Ko konj, Prc

Po meni bolje da se samo prekopira primjer, pa ako je baš dobar odvalićemo se ko Mustafa. A ne linkove definicija.

šljukasta prezla
Po meni bolje da se samo prekopira primjer, pa ako je baš dobar odvalićemo se ko Mustafa. A ne linkove definicija.

Pa primer je uvek povezan sa telom definicije. Ako bi bilo tako kao što kažeš on ne bi bio uvek shvaćen, samim tim ni smešan.
EDIT: A i ovako se promovišu defke, bez samoreklamiranja, povećava se čitanost.

На даску(од чамовине,25 цм)прикуцаш надувани кондом са жабом унутра,затим целу ту конструкцију залепиш плавом изолир траком за гвоздену шипку претходно заварену за половину металног браника Вартбурга(допола зацементираног у неко парче бетона кружног облика);подразумева се да то парче бетона и цела горепоменута конструкција притискају купус у провидном бурету од плексигласа,које стоји у плитком гуменом базенчићу у којем пливају бразилске пиране.Све је то наткривено надстрешницом са мотивима марихуане;изнад надстрешнице стоји укључен рефлектор коју смењује зелено и плаво светло.
Па сад ви нађите одређени смисао...

Primjer za avangardnu umjetnost. Kul

http://vukajlija.com/izlet/244703

Ово да си копира' само примјер не би било толико смијешно :)

Kako god okreneš na kraju se uvijek sve svede na reklamiranje, ne sebe ali isti kurac. leeejm.

И што ћемо сад ако се качи линк дефке и ако је реклама?
Ајде ми објасни?
Ајде бре изигравате ми ту неке свеце и добричине. Јебало вас рекламирање, је ли вам то трн у оку? Идите пишите дефке, па вам нека кењање и изигравање поштењачина овуда.
И нека се рекламирају, што можеш ту? Рекламирање је дозвољено

http://vukajlija.com/izlet/244703

Ово да си копира' само примјер не би било толико смијешно :)

@šljukasta prezla
O ovome ti pričam. A ako bi kopirali celu definiciju, gubi se na preglednosti teme jer nisu sve ovako kratke.

Citirajte samo primere a ispod autore, kao u temi "omiljeni citati"

Smarko dečače ko ti drma kavez? Samo sam rekao da je to postalo lejm, moje subjektivno mišljenje. Ja znam da ja neću okačiti link definicije, vi možete do jutra ako vam je volja, ja ako budem imao želju da pronađem dobar primjer u definiciji kliknem na nove definicije prelistam tries strana ima da naletim na 30 dobrih primjera.

Svaka Javiova defka ima kul primer.

Не дрма ми нико кавез, него се сви нешто просеравате, и то превише чини ми се, само умијете некоме да приговорите и да подјебавате неким као правилима.
Шта те који курац боли што се дефке линкују?
Оћеш ли да осиромашиш од тога можда?
Покупиће 3 плуса више и то је све. Твоје мишљење је небитно у мору осталих аутора, вјеруј ми. Не мораш ни да се појављујеш на теми, а камо ли да качиш ишта, нико те не ћера.
Иди читај ти те твоје 30 страна и те примјере и боли те курац за тему.

Саншајне, не може тако због дефиниције, није исто... Неке могу да се тако копирају, неке не

Domaćin: Surovi, uzmi jos jedno parče

Surovi: Uh... hvala ali već sam se prejeo, ne mogu više ni zalogaja...

Domaćin: Pa šta sad ja da radim sa ovim ostatkom slavske sveće?

Mali prst

Милице, шта мислиш о овом уљу на платну? Прилично ми апстрактно
делује, мада нисам сигурна да баш у потпуности разумем поруку слике...
- А? Порука? Маро, на слици је само коњ који пасе траву. Гладан коњ, Маро. Једе.
- Да, али његов положај у односу на посматрача и овај колоритет...
- Маро, коњ.
- Сигурно има неку поруку, погледај и однос ногу и овог дрвета иза...
- Коњ.

Da objasnim

Baja ponosno nasred ulice, iz omanjeg ranca, vadi poslednji urlik tehnologije sa tač skrin ekranom, osetljivijim od vrha penisa. Iz njega poteže omanji kolac kojim treba da učuka SMS. Utom ga neko hvata za rukav:

-Nemoj rodjače nisam odavde, sišo sam sa Maljena, ne znam ti ja ove zone. Nemoj prijatelju, imam četvoro dece, jedno drugom do uva, tri rekreativne plaćam...!!!

bikib

Et' dosta za sad

Uticaj tropskih vrućina na osnivanje religija

Ekipa iz kraja; Mojsije, Brama, Višnu, Šiva, Đizus, Zaratustra, Muhamed i Buda odlučili igrati fuce na male goliće, bio lep julski dan. Sunčan, veoma sunčan. Bilo bi izmereno rekordnih stepeni al još nije bio rođen ni Kelvin ni Celzijus. Ni Nives- da se ima makar kakve kokare usput. Bila doduše neka Marija Magdalena ali ta je odlučila biti poštena baš pred utakmicu.
Hoćeš majci fudbala, zvizdan puk'o, nije njima dobro. Seli oni tako i svaki se o svom jadu zabavio pokušavajući naći sebi hlada i puta u spasenje.

Mojsije- Ljudi, hajmo se brčnut' negde, ne da se izdržati.
Zaratustra- Mojne sereš Mojsije, je l' ti vidiš negde more možda?
Đizus- Da, da, aaa bilo bi lepo. Nacrtaću ribu tim povodom.
Buda- Nema mora, kravu vidim. Napiću joj se mleka.
Brama, Višnu, Šiva uglas- Ne diraj kravu, debeli! Znaš šta je bilo prošli put!
Muhamed- Najbolje da se sklonimo u pećinu, tamo ima hlada.
Zaratustra- Kakva pećina, kakvo more, najbolje je po ovoj vrućini ići u planine.
Mojsije- Ja odoh do mora, ako ima ko da 'oće sa mnom nek' ide.
Muhamed- Povedi Židove hahahah kakva budala čoveče, čuj more...
Đizus- Heheh ajd nemoj Muhamede tako, nije hrišćanski smejati se drugom.
Muhamed- Priznaj pičko da je smešno. Odoh ja u pećinu.
Đizus- Hajd ti. Ja moram ostati ovde, Rimljani me nešto cimali pa da vidim šta hoće.
Budo bre ostavi tu kravu, pa vidi šta radiš od nje. I to i nije krava čoveče, to je
vo. Kako misliš tako neverovati u jednog boga.
Brama, Višna, Šiva- Jednog boga? Đizuse opet te puca Imedžineri frend, stvarno si asocijalan, moraš imati više drugova.
Buda- Meni svejedno.
Šiva- Debeli , tebi je uvek svejedno, samo da se ima šta pojesti, to ti je bitno.
Buda- Šivo, nabij sebi sve ruke tamo gde sunce ne sija, ščula? Mogu i debeli imati bogovsko telo, ja sam dokaz!
Đizus- Aj ne svađajte se. Pođimo s mirom i svetlosti božijom, pogledajte, svetlost...Eno Muhameda. Muha, daj nam po pivo čoveče.
Muhamed- Nema više alkohola! Sve ste popili, dojavila mi ptičica.
Buda- Opet je prič'o s gavranom...
Svi u glas- A JEST PUK'O ZVIZDAN, ŠTA JE OVO, BOŽE MILI! SPASI NAS!
Bog- Poslaću vam avatara, njega slušajte šta vam je činiti.

I čekaše ljudi hiljadama godina da nađu puta pravoga i avatara da im poruku prenese. I stiže Avatar u 3D produkciji hiljadama godinama posle a ljudi ne nađoše puta božijega a najgore prođaše oni koji su izgubili daljinski od klima-uređaja pa ga sad gledaše tužno očima izgubljenim svojim, oznojenim.

Kako god jebote, samo da se podele dobri primeri. Printskrinuj pa zalepi sliku, zakupi bilbord i okači u centru grada..svejedno je, samo da se primer shvati, da ne bude škk.

Izvin'te što sam partibrejker ali ova tema je potpuno nepotrebna. 90% stvari na ''Omiljeni citati iz definicija'' su primeri.

@Matriks
Tamo kaže

citirajte neku rečenicu iz neke definicije koja je na vas ostavila utisak.

a mi ovde stavljamo akcenat na smešne primere u celosti.

Retko kada valja kada su dva primera u defki, ali ovo ovde su dva najjača primera na celom sajtu. Mislim da nikada neće biti dati bolji primeri:
http://vukajlija.com/sisurina/327271