Prijava

Dobro bre jebemu, zavrsavajte.

Па њему не можеш наћи мрљу. :) Суарез реално гледано јесте сеља и невезано за ову ситуацију па је зато лака мета.

едит: стварно смо сморили, у праву је Росонери. До неког следећег препуцавања.

E mooj Junajtede...

Treba samo da nabijemo Sanderlendu i Svonsiju 10 komada.

KANTAJ GOVNA RUŽNA USRANA, KANTAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJ!!!!!111111 Ufffffffffff, koliko mi je jebeno drago!!! Takoe Vinšente Kompani!

Otkad ljudi vise vole Siti od Junajteda, nelogicno mi je skroz.

Jebote
Premijer liga ipak treba da bude nesto samo za odabrane, a ne da je uzme prvi arapin s parama.

Voleo je narod Siti i pre arapa.

Inace, drago mi je sto vise nema velike cetvorke, bice mnogo zanimljivije u narednim sezonama.

Otkad ljudi vise vole Siti od Junajteda, nelogicno mi je skroz.

Није да људи воле Сити, него не воле Јунајтед :). Ја сам се већ на овој теми био захвалио Артети и целом тиму Арсенала као "фан" Јунајтеда на титули, волео бих да могу то да урадим и када је у питању Њукасл :). Иначе што се тиче утакмице Сити бољи цело друго полувреме, прво нису имали ни једну праву шансу сем гола који је дошао после корнера. После је Јунајтед морао да нападне, а није дошао да напада, и онда се све распало. Ја не знам да ли на целој вукајлији има људи који су "фанови" Ситија били данас само због Ситија, а не против Јунајтеда.

Pa zasto ne mrze Siti vise nego Junajted :D

Voleo je narod Siti i pre arapa.

Jeste, ali u mnogo manjem broju.

Junajted je bre gospodski klub, za postovanje.
Dok mi se od Arsenala povraca.

Када је Јунајтед у питању можеш или да га волиш или да га мрзиш, нема трећег, као што је случај са другим клубовима :)

Није да људи воле Сити, него не воле Јунајтед :).

To.

Pa zasto ne mrze Siti vise nego Junajted :D

Ja lično prezirem Junajted isključivo zbog činjenice da su mnogo userski tim. Jesu oni mnoge te trofeje zaslužili i dobro igrali, ali brate ne volim takve timove koji se stalno u šezdesdesetom minutu izvlače onako najgore.

A vise volis Siti koji je potrosio 600miliona za 5 godina? :)

524 miliona u poslednjih 5 godina. Da budemo tačni.

A vise volis Siti koji je potrosio 600miliona za 5 godina? :)

E vidiš, to ti je ona fora između dva zla biraj manje. Po mom mišljenju je manje zlo da Šiti uzme titulu i tako prekine dominaciju Junajteda. Naravno da ne mogu da ih svarim zbog mnogo stvari, ali interesantno je to da tu ima dosta igrača koje i dalje gotivim poput Aguera, Kolarova (ne samo zato što je Srbin nego zato što je odličan igrač), Dijamant, Tevez i posebno, Džo Hart. Kako brani taj čovek, sunac li mu blesavi... :) Junajted ne volim odavno, i to ti je onaj princip neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj. :)

Kao i većina ljudi ne podnosim Siti, ali Junajted jednostavno ne zaslužuje titulu..

EDIT: Malo oftopik.. Podolski potpisao za Arsenal, još Vertongen i M'Vila i držte gaće..
http://arsenal-serbia.com/forum/Smileys/arsser/afc1.gif