Prijava

Па кад изађе пгед масу вегника и каже ШУТКАААА

http://www.youtube.com/watch?v=bXleYm5UkiM

Džoni:

Ако не желиш да ти дете буде хомоскесуалац, мораш да му даш неку смерницу да то што је видео није природно. Јер кад дете као мало усвоји неке ствари као нормалне, у пероду одрастања могу имати проблема, пре свега сами са собом. Али опет, ти би то тако одговорио, ја бих другачије.

Pa ja:

Ako bi samo ono što je u društvu normalno i prihvatljivo određivalo orijentaciju pojedinaca, ne bi bilo gejeva, ne?
Čak i deca iz gej brakova ne moraju, i vrlo često nisu gejevi. Po tvom mišljenju je onda prirodno da svi budemo gejevi, a heteroseksualni smo samo jer je biti gej neprihvatljivo?

Pa opet Džoni:

Nisu to djeca iz gej brakova, to si ti djeca u kojem je jedan gasterbajter napunio jednu sedamnestogodisnjakinu(valjda sam dobro napiso) i obecao da ce je zeniti a ona mu je dala svoj cvijet, nakon 9 mjeseci skontala je da ju je zajebo i dijete je ostavila u domu za nezbrinutu djecu koje je kasnije usvojilo dva geja jer im je iz ponizenja da stavljaju svoje splovilo u vaginu a nije im sramota primati ga u rektalni otvor.

Pa ja:

Šta sereš bre?
K'o da ima neke veze ko su mu biološki roditelji ako ga odgajaju neke druge dve osobe? Osim genetike biološki roditelji tu nemaju nikakav uticaj. A ja koliko znam, seksualna orijentacija se ne prenosi genetski.

Pa on:

Ima itekako, pogotovo ako su ti oba odgajatelja pederi.

Znači pravila interneta na delu.

Rules of the internet
11. All your carefully picked arguments can easily be ignored.

Ne znam ni što se trudim.

EDIT: Ova tema je glupa. A i ja sam. Izvini Džoni.

@Pišem Uz Vetar: Мораш да нагласиш о коме се ради. Ја не пишем ошишаном латиницом. Нису све ове поруке моје. Само ове писане ћирилицом.