Prijava

Раније сам спомињао ово, а ово сад ме подсетило - увести да може само један клип да стоји у једном посту, а оно остало да може само као линк.
Има ликова који још нису научили да не трпају по десет клипова у један пост. Успут би се онемогућило спемерима да праве будале од себе.

Podržavam, ali postoje bolji načini da se spreče spemeri.

Ograničenje na određenu količinu postova u određenom vremenskom intervalu, bi takođe dosta pomoglo.

Ograničenje na određenu količinu postova u određenom vremenskom intervalu, bi takođe dosta pomoglo.

Па то већ постоји. Ал шта вреди кад може да стави милион клипова у један пост, па ми се запуца машина.

Ne, ne na taj način. Ograničenje ne samo na jednoj temi, već na svim.

Recimo, 10 postova na bilo kojim temama za 30 sekundi.

Не мора тако. Још ефикаснје је додати ново правило коришћења Форума, да сви клипови морају бити у форми жутих слова.

Пример:
Дејан Петровић - Круг

И објаснити да је потребно копирати онај доњи линк, под "Схаре".

Lole, to je pravilo. Opet bi postojala mogućnost da se spamuje na ovaj način.

Ako misliš da sistem to automatski menja u linku, to je već druga stvar.

Па ја рекох да буде да може само један клип, а све преко тога што се стави да буде само у форми линка.

Ја сам на теми коју сам отворио "Свиџ на прво слушање" ставио напомену да не иде преко једног клипа у једном посту, јер штека отварање странице. Свакако за, па макар стајало само као упозорење у уводном посту нове теме.

Lole, to je pravilo.

Па што онда ШСТ тема изгледа онако као ђшто изгледа?

Па што онда ШСТ тема изгледа онако као ђшто изгледа?

Jer se pravila ne poštuju.