Prijava

Bilo bi lepo kada bi se ktitorima ogrničilo na 8 ili 10 definicija dnevno, a da Kaizen smanji ktitorima mesečnu ratu na 100 ili 150 dinara, ali to njemu ne ide u prilog.

To može, ahhahaah.

Protiv.
Uplatio sa ktitora da bih štancovao defke, a i redovno brišem slabo ocenjene i govna. Ne pada mi ni na kraj pameti da ja ispaštam zvog nekih debila što su se dokopali 200 kinti.

Katanac.

Bilo bi dobro da ostane sve ovako, samo da se poveca cijena ktitorstva. Tako ne bi svaki pavijan koji se registrovao prije dva dana zatrpavao sajt losim i tudjim humorom, nego bi samo ljudi sto zaista vole Vukajliju uplacivali. Broj ktitora bi vjerovatno opao, ali bi vremenom opet poceo da raste pravilnim tokom. A Kaizen moze da bude samo na dobitku.

Evo Murinjo, ja ti prodam prava na 5 mojih defki dnevno, ionako ne mogu da smislim više od dve :)
Inače, Piksi, u osnovi solidna ideja, ali da se omekša malo... Mada, vidiš da se nikom ne sviđa :)

За. Тешко да неко може написати више од три добре дефке у једном дану, поготово ако му модови обришу, тек се онда пишу глупости. Нека остане ктиторима 5 или 6, мислим да је довољно. :Д

Meni se dosta puta dešavalo da postavim i po 15, čak i 20 defki na dan. I sve su bile dobre i dobro su prošle. Neću da budem ograničavan.

Jebiga, ako neko ne može da piše 10 defki na dan, nek ne piše. Ali neka ne kukumavči i ne sputava nas ostale.

Lock, molim.

99 posto da nema ništa od ovoga. Ko napiše više od 3 stvari za brisanje u toku dana, svakako dobija ban za spem. A nema ktitora baš toliko da naprave neko veliko sranje.

@Don Filozof
Ja sam rekao da KO MOŽE, NEKA PIŠE DVADESET DOBRIH DEFKI SVAKI DAN. Ali ktitor nalog ne treba da bude licenca za spemovanje i brisanje. Mada, ok je i ovako, spremaju za definicije nešto kao ovo za postere, biće dobro i bez ovoga, samo kažem da nije toliko loša ideja.

Ja sam protiv....lepo rekose kolege autori iznad,ako sam platio,hocu da pisem neograniceno.Kad sam imao ktitora,pisao sam po 10-12 definicija dnevno,a njih 6-7 je prolazilo,sto mi je uvecalo skor za 2000 poena,a to nije mala stvar.Sad bez ktitora,moram da cekam ove jebene tri definicije,a onako sam pisao kad mi sta padne na pamet.Ako Piksi oce da pise 3 definicije dnevno,nek ne uzima ktitora.

Ja sam protiv ovoga. Mislim ne vidim razlog plaćanja ako time samo malo proširuješ svoje pisanje. Ako neko ne može da piše dobre definicije neka ne piše ili neka ne uplaćuje ktitor nalog. Ja isto izbrišem sam defku ako vidim da je loše krenula.

Smešno je da lik koji ima 379 upokojenih definicija i samo 138 živih (sve napisane za 3 meseca) priča nešto o ograničavanju i kvalitetu. Prvo neka krene od svog autorskog rada, pa neka onda popuje nešto o tuđem.

I prosek jedva 15.

Ja svako govno koje napišem, a za koje vidim da se ne svidi autorima, brišem iz razloga da ne bi spemovao sajt svojim govnima i zato imam toliki broj definicija na groblju.

Ма, на страну просјек и дефиниције рецимо, када већ имаш опцију да за паре пишеш пун курац дефиниција шта је проблем? Бесмислено.

a svako govno koje napišem, a za koje vidim da se ne svidi autorima, brišem iz razloga da ne bi spemovao sajt svojim govnima i zato imam toliki broj definicija na groblju.

Pitanje je zašto uopšte pišeš (govna) ?

Zyclon,ja sam to isto rekao Piksiju sad preko Skajpa,al nece covek da slusa.

Momci, vi što vam je prosek ispod 20 a imate 100 i nešto defki u 2,3 meseca baš i nemate neko veliko pravo glasa. PROTIV.

Dajte ljudi ostavite coveka da iskaze svoje misljenje.. Ja sam protiv, ali on ima pravo da da predlog. A sada lock. :D

Meni i tri definicije mnogo. Ako se baš potrefi da imam inspiraciju zapišem ideju za drugi dan.

U svakom slučaju ko je platio nek piše.

Nema nikakvog smanjivanja broja definicija za ktitore. Ionako banujemo svakog ko krene da spemuje glupostima, pa bio on ktitor ili ne.