Prijava

Imam jedan lud predlog. Drhtim od straha da ga predlozim jer je toliko revolucionaran da moze da raspolovi planetu na pola. Ajde da se ne brisu defke koje ne razumemo. Nikad se nisam zalio na brisanje defki kad sam ja u pitanju uvek sam to stoicki trpeo. Ali sad kad mi je nedavno izbrisana defka 'Definisanje nedefinisane definicije' moram nesto ka napisem. Nisam je definisao radi pluseva nego da bih ukazao na ogroman problem koji prave sami autori. Famozno kopiranje tudjih defki. Da mi je dinar za svaki put kad sam video Remorkerovu babu bio bih bogat covek. Samo je malo obrade. Konacno neko napise nesto o tome i onda neko jos pametniji to obrise jer je dokucio da je to do bola glupo ii sta vec. A jos vise se istripujem kad pretrazim neku definiciju, ne nadjem nista slicno i onda je definisem da bih kasnije saznao da je obrisana. Siguran sam da nisam jedini.
E sad ono najbitnije : Je li ovo sajt za definicije ili za brisanje istih? Sto se brise definicija koja je nedefinisana? Mogu i ja za nesto reci da je nenormalno glupo. Nije li to malo subjektivno?
Predlog (konacno) : da se brisu samo one defke koje predju odredjeni prag minusa u odnosu na pluseve ili zasebno. E sad, ako i ovo neko nije shvatio da pojasnim :
1. Imas vise minusa nego pluseva po isteku 24h - brise se.
2. Imas samo 15% ili manje pluseva nego minusa po isteku 24h - brise se.
Predlozi u vezi ove teme su i vise nego dobrodosli.

Говно и овако прељева, а то би нас све подавило.

Kako? Objasnjenje pozeljno uz neke argumente.

која револуција... па теби ни че гевара није раван...

Кад почнем да читам дефиниције хоћу да видим квалитет а не разна срања која преживљавају само због тога што то није раније дефинисано. Боље да није дефинисано уопште него да је написано срање јер само гуши сајт. Немој да се љутиш, али предлог ти је изузетно глуп.

Ае закључавајте ово.

Ако сам добро скапирао, по теби су овакве дефке за брисање? Скор није битан уопште. Веровао или не..

Буксно, не може да ти одговори, хитно отиш'о у бању. :)

Hasta la victoria siempre

Jedan od najbesmislenijih predloga u skorije vreme.

Lock down. http://vukajlija.com/images/lock.png?1313357839