Prijava

Jebote... Postoje teme o drogama, ljubavi, kulturi, samo nema teme o alkoholu, bez kojega je život nemoguć. Dobro, nije nemoguć, ali je dosadan u pičku materinu. Pa nije valjda da na Vukajliju dolaze samo drogaši i zaljubljenici. Zamis'ite da se te dvije grupe ljudi spoje, eto ti hipijevskog sranja. Postoje dvije bratske teme, Eternalova i Korleonova, kojim želim mnogo postova i što manje oftopika. P'jani i dehidrirani Vukajlijaši, zapamtite samo jedno "The liver is evil, it must be punished!".

Ha ha, long live alcohol, especially beer!

Yummy yummy yummy, I've got beer in my tummy!

tece vino crveno,venama mojim, svaka me casa ljubi kao.......................
Vinjau jebe kevu.............i jetru...

Nemo'te nikad da gutate žvake, pa makar i žensko bili i gutanje vam bilo u krvi. Kakve ovo veze ima s alkoholom? Ja sam prije nekol'ko godina pio pivo na prazan stomak, i ja ti kralj kupio kroasane, da utolim glad. Kako kroasani bijahu s nečim slatkim punjeni iznutra, mene od toga poče da se povraće i ja povratih. Pogledam u povraćku, kad tamo jedno 15-20 žvaka bio povratio. Žvake sadrže pravu gumu, koju ljudsko tijelo ne može da razgradi. Ne vjerujem čak ni da se progutana žvaka izbača sranjem, jer dosad nisam čuo da je neko napravio balon od žvake guzicom, nit' se mene to ikad desilo. Umjesto da gutate žvake, palite ih đevojkama ili ih lijepite na stolice i klupe.

Divno sto postoji ova tema.Ako neko ima ko pije zestoko neka se javi zajedno da pijemo.:D

Ti si još maloljetna, tišina!

Ja sam starija maloletnica.:D

http://www.drunkchix.com/

Ovde imate detaljnije o alkoholu i maloletnicama.

DLZ, da si ćela, ne bi pogodila šta mi se sviđa.

Ja mu se svidjam.:D

A ne, Meśa voli samo pošteno promiskuitetne devojke.

Nisi ti si od onih malo korišćenih, možda čak ni toliko :D

Pa to DLZ, drank čiks end big blek hard diks.