Prijava

Ја имам осећај да ћу факултет изабрати срцем (етнологију или нешто слично). Гледам мог ћалета који "ради оно што воли" и стално му људи кажу: "благо теби кад толико волиш свој посао". И ја желим исто тако!

Ја имам осећај да ћу факултет изабрати срцем

- Срце је за педере и пичке. Бирај курцем

Podesilo se da sam pred upis u srednju polomio nešto na treningu (nisam sad siguran dal' je lakat ili prsti, nebitno) i to je bila prekretnica - do tada sam htio biti medicinar, hirurg, al' su mi se toliko smučili bolesnici i sav taj ambijent da sam upisao Gimnaziju.

ја бих историју курцем или медицину ако се не дај боже некако одлучим разумом.

Cornelije, ne! To su ti dva najgluplja moguca izbora. Od medicine ces da skapas, a od istorije leba ne jedes. Osim ako to jedino umes. Onda istoriju. Ali medicinu ne. Nikako.

Ali medicinu ne. Nikako.

У случају да ниси спреман да жртвујеш пола принципа, времена, теорија, планова и живота уопште. Ако не можеш да поднесеш одговорност и ако ниси спреман да стојиш на ногама и будеш будан и спреман у правом тренутку. Ако си емотиван и везујеш се брзо за људе и ако си субјективан. Ако немаш челичне живце да издржиш малтерирање са учењем оноликих књига и блентавог народа који спреман да ти каже све и свашта. У супротном, уписуј, само напред.

У случају да ниси спреман да жртвујеш пола принципа, времена, теорија, планова и живота уопште. Ако не можеш да поднесеш одговорност и ако ниси спреман да стојиш на ногама и будеш будан и спреман у правом тренутку. Ако си емотиван и везујеш се брзо за људе и ако си субјективан. Ако немаш челичне живце да издржиш малтерирање са учењем оноликих књига и блентавог народа који спреман да ти каже све и свашта. У супротном, уписуј, само напред.

Ма само толико, шта је то... ;)

ни разумом, ни срцем, него курцем! само гледај где има добрих пички, и добро ћеш да прођеш, ллоолол

Sta je vas stav o psihologiji i zurnalistici?