Prijava

Ima li kakve sanse da se sajt optimizira za mobilni posto mi koji sajt posecujemo sa telefona imamo probleme sa stranicama jer su prevelike i sporo ucitavaju, a problem je i sa kolicinom podataka jer se brzo trose paketi koje imamo kod provajdera. Ja sam proslog meseca preko 600MB koje imam prekoracio za 1 dan (a da nisam ni primetio) 5.500din a posecivao sam samo vuku, blic i fb sa mobilnog, i radila mi je neka aplikacija u pozadini. Sto je mnogo, mnogo je. Pa sam kontao da vas pitam da mozda napravite neku "osiromasenu verziju, kao sto je m.blic.rs ili m.facebook.com

Pa iskljuci slike, em brze ucitava, em ne trosi toliko. Jeste malo glupo, ali kazan sigurno ne planira skoro 'vako nesto.

Дневно сам барем сат на Вуки преко моба. И на јутјубу. И скидам ко блесав са маркета. И стално сам онлајн. И опт макс 400 мега. Нешто друго тебе зеза.

Što kaže Džeriko, probaj slike da isključiš.

Ладно ми ову тему не бележи у последњим темама у којима сам учествовао.

Pa sta cu s posterima ako iskljucim slike? :)
Bitango, ne znam kako, s obzirom da klip na YT skine izmedju 15-50MB, ne znam kako svaki dan gledas klipove sa 400MB. Ja sam danas samo na vuku spucao 10ak MB (Blackberry ima data monitor), a ukupno 30ak MB.
Al dobro, ja postavio kao predlog, pa cemo videti.

Имам андроид. И не гледам у фул хд. А блекбери сам по себи колико знам ждере мегабајте.

Pa sta cu s posterima ako iskljucim slike? :)

Zakuni se da gledas glupe postere na telefonu? Zasluzio si toliki racun :P

zato sto nema svugde te stvarcice -.-

Зависно од уређаја који користите, можете скинути JAVA, .exe .cab верзију opera mini бровсера.
Елем, ја користим свакодневно, и то поприлично верзију за виндовс за мобилне телефоне, и трошим 1мб дневно, јер компресује странице максимално, бржа је и смањује количину размењених података

Hoce li biti nesto od ovoga, pitam jer nešto srčujem na gugletu i vidim da je indeksovan poddomen m.vukajlija.com Je li to bilo neko testiranje ili je to moj slab vid?