Prijava

Ne bi ja to jeb'o nikad... :-)))

Hmmmmmmmmmmmmm...ja mislim da su u tom periodu zene skupljale mast sa tih predela i koristile za zaprzavanje razlicitih corbi...

"Tako je ljudski mozak povezao da voda nije zdrava i da bolesti nastaju zbog nje, te savetovalo se seljacima da se uopšte ne kupaju, a monarhija i vladari, jednom godišnje."

I sad neka neko kaže da je čovek najpametnije biće...

E, jebi ga...Ovo sam znala... :D
Pre nekog vremena bilo u Zabavniku... :D

"Izgleda da su oni uživali u toj nehigijeni"

Jbt!

Eh sta su ljudi.
Francuzi koji se nisu kupali sada proizvode najbolje parfeme u svetu.

Jasenocav
Puštam vam doslovno c/p definicije, koju je njen autor bukajlija (i to sa 28/1 glas) obrisao. Meni se definicija u celosti svidela i zaslužuje da bude na sajtu.

Evo definiciije u celosti.

Video sam da postoji definicija za Srebrenicu, pa ko velim, da stavim i ovo. Jasenovac je bio koncentracioni logor u okolini istoimenog gradica u tadasnjoj Nezavisnoj Drzavi Hrvatskoj. Formiran je 1941. u avgustu, a unisten 1945. godine. Ovaj sistem koncentracionih logora dizajnirao je Vjekoslav Maks Luburic. Prvi upravnik logora bio je bivski svestenik Miroslav Majstorovic, a kasnije Dinko Sakic.
Najveci logor(iz sestema logora) bio je logor Ciglana( Jasenovac III) gde se nalatio i krematorijum. Logor za decu bio je u Sisku, a za zene u Donjoj Gradiski, mada su se i zene i deca nalazili i u drugim delovima.
Broj zrtava nikada nije konacno utvrdjen. Komisija SFRJ je utvrdila je da je bilo izmedju 500 000-600 000 zrtava, mada se kasnije spominju i vece cifre, izmedju 700 000 i 750 000. Zrtve logora bili su gotovo iskljucivo Srbi, Jevreji, Cigani, ali je bilo i Hrvata.
Logor nije bio samo mesto smrti, vec i mesto za strahovita mucenja, o cemu svedoce retki preziveli, ali i sami nacisti, koji su Jasenovac poredili sa Danteovim paklom. Konacna svrha logora bila je genocid nad Srbima, Jevrejima i Ciganima u NDH.

definisao bukajlija, juče // 12 komentara // 28:1

Link za bukajlijinu definiciju u groblj: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

i sam hitler je rekao da nije video krvolocniji narod od hrvata.... i monstruozniji.... tada su dotakli dno dna, kada su postali gori i od sami nacista...!!!

Brate, ako je to Hitler rekao onda mora da je istina... Hitler je bio mnogo mudri baja, mnogo lepo mislio.
Nego gde je to rekao? Tebi uz kaficu pa znaš?
Ovo je kao nekli relaventni podatak? Činjenica? Ajde beži bre...

Пиро 'ајде не вређај бабушкина, вероватно је то поменуо након што је рекао да воли Србе, ал' су га много ујели за срце.

Nadam se da mi mozete pomoci... Iz istorije smo radili Solunski front i profesor nam je dao neku vrstu nagradnog pitanja. U fazonu, ko tacno odgovori dobije 5, a pitanje je ZASTO STEPA STEPANOVIC NIJE USAO U SARAJEVO 1918. GODINE??? Ako neko zna odgovor, bila bih mu veoma zahvalna ako mi pomogne.... Unapred hvala....

Зато што су га Бугари разбеснели кад је видео шта су радили у источној Србији, да га нису Савезници смирили Софију би претворио у роштиљарницу...

Зашто су Хитлера поздрављали баш онаквим дизањем руке?

Зато што је то много кул поздрав. Као и фашистичке униформе и много шта друго. :)

Da pokažu kako se briju ispod pazuha.

Ima neke veze sa dobom Cezara, i njemu su tako salutirali.

Zato sto su znali da je to vrhunski izraz metafizickog bivstvovanja™, kojim svaka visa rasa dokazuje svoju enteligenciju.

http://www.youtube.com/watch?v=aG2cUjEzYJI&feature=related

Еутерпа је у праву.....много фашистичких симбола потиче из Римског доба, јер јелте фашизам настаје у Италији....

Фесцес је Римски симбол такође.

Али мислим да се овај начин салутирања употребљава после Цезара....мислим да то уводи Октавијан, нисам сигуран. :Д

Nije fesces nego fascis. Za pozdrav ne znam. Fascis su nosili liktori i bio je simbol imperiuma.